REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Wiązanka z balonów

Kartka z zakochanym pieskiem
REKLAMA

Różowa kartka z trzema różami

Różowe tulipany

Urodzinowe koty

Kartka torcik urodzinowy
REKLAMA

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka dla babci
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 2, wczoraj: 289, tydzień: 1478, miesiąc: 24,089, wszystkich: 289,242
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
na codzień uśmiechów i radości.
Wielkiego świata poznania,
w lotto milionów do wygrania.
Samych pozytywnych wrażeń
i spełnienia wszelkich marzeń.

Imieninowe życzenia przesyła
i zdrowie Twoje dzisiaj wypija
Sławek
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
na codzień uśmiechów i radości.
Wielkiego świata poznania,
w lotto milionów do wygrania.
Samych pozytywnych wrażeń
i spełnienia wszelkich marzeń.

Serdeczne życzenia przesyła
i zdrowie Twoje dzisiaj wypija
Sławek
Życzenia urodzinowe dla męża Marcina:)💋

Mój Kochany, czego ci życzyć w dniu tak wyjątkowym? Może więcej wolnego czasu, który spędzimy razem;) (oj ale nawet to będziemy niedługo mieć na wakacjach).💃🕺✈
jeszcze- dużo zdrowia i radości w życiu i naszych boków wspaniałych ! 👶
Walczymy w tej samej drużynie, dzielimy troski nad kubkiem popolodniowej kawy ( bo nigdy wczesnym ranem nie wstaje 😂 Czasem jesteś moim przyjacielem, czasem przewodnikiem ale i tak w ciebie wierze i jestem z Ciebie dumna!
Życzę Ci spełnienia marzeń z małych i dużych i wogule wszystkiego co najlepsze można dostać w życiu szczeze ci życzę od ❤

Twoja ŻonKa Joasia 👰🏼
Takie to szczere, proste życzenia
Ci ofiarujemy w dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało złości,
długich lat życia w szczęśliwości,
dobrego zdrowia i pomyślności,
jak najmniej smutków, dużo radości.
Dużo przygód, morza wrażeń,
moc słodyczy, nic goryczy.
Tego Tobie Agnieszka,Arek wraz z Amelką życzy!!!
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 58
All online: 225
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0096s, odsłon: 1, 01:34:52