Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślij ją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
4897
Kartki online:
369
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Miłość to najcenniejsza rzecz na świecie. To dzięki niej człowiek jest szczęśliwy, ale wystarczy jedna chwila by ją zniszczyć i nigdy nie wybaczyć sobie tego błędu, a zarazem zranić najbliższą i ukochaną nam osobę. Przez te parę sekund niszczymy ten wielki dar Boga jakim jest miłość. A gdy uświadomimy sobie jak wiele tracimy, próbujemy zdobyć się na odwagę aby powiedzieć to proste a zarazem tak wiele dające słowo - Przepraszam! Życzy TWOJE IMIĘ
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Sorry.
Tagi: przeprosiny
Przeprosiny
Przepraszam, że pojawiłem się w twojej głowie.
Przepraszam, że pojawiłem się w Twoim sercu.
Przepraszam, że zawróciłem Ci w głowie.
Przepraszam, że miłość mi dałaś
przepraszam, że tak krótko Cię kochałem.
Przepraszam, że z Tobą zerwałem.
Przepraszam, że nas już nie ma.
Przepraszam za pustkę w sercu zostawioną.
Przepraszam za obietnice niespełnione.
Przepraszam za nadzieję, którą Ci dałem, przepraszam za to, że się pojawiłem...
...............
Przepraszam, że Cię skrzywdziłem,
Przepraszam, że Cię zraniłem,
byłem głupi i źle narobiłem.
To że mnie już tak nie lubisz
do stu procent zasłużyłem,
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce.Przepraszam, że marzyć się ośmieliłem.
Przepraszam za Twój zmarnowany czas. Głupie pomysły ma każdy, lecz mądry je przemilcza.
Przepraszam i proszę o wybaczenie!
...............
Przepraszam Cię za to, że istnieję,
Przepraszam, że czasem płaczę, a czasem się śmieję.
Przepraszam za mą miłość gorącą,
Przepraszam za wiosnę pachnącą,
Przepraszam za słońce na niebie,
Przepraszam, że pokochałem Ciebie,
Przepraszam, że się urodziłam,
Przepraszam, że kiedyś tu byłam.
...............
Kochałem Ciebie, ale nie tak jak trzeba.
I szliśmy razem, ale nie w takt, przebacz.
...............
Przepraszam, że Cię skrzywdziłem,
przepraszam, że Cię zraniłem,
byłem głupi i nieźle narobiłem,
to, że mnie już tak nie lubisz
do stu procent zasłużyłem,
kocham Cię i nie chcę Cię stracić,
kochanie możesz mi wybaczyć?
...............
Chciałem Cię przeprosić...
Za to, że Cię kocham.
Za to, że przez Ciebie szlocham...
Za serce, które z bólu pęka.
Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka...
Za to, że się już poddałem.
Za to, że z Tobą po prostu być chciałem.
Za noce, nieprzespane...
Za gwiazdy rozkochane.
Za serce, które bije dla Ciebie...
Za to, że nie było całkiem jak w niebie.
Za to, że chcę zapomnieć Ciebie.
Za Twoje, piękne oczy.
Za to, że jestem zaliczonym tekstem.
Za to, że obdarowałem Cię każdym moim gestem..
Za usta, które Twym smakiem są wypełnione.
Za wszystkie wspomnienia, bo zostały.
...............
REKLAMA
Przepraszam, jeśli słowem lub gestem zadałam Ci ból i cierpienie.
Proszę i błagam o przebaczenie.
...............
Odpisz na me wiadomości,
to poniecham swojej złości.
Może nawet Cię przytulę,
gdy pomruczysz do mnie czule.
...............
Nie chciałam by tak się stało.
Przepraszam... to za mało?
...............
Zawiodłem Ciebie. Zawiodłem Nas.
Obiecywałem, że się zmienię.
Obiecywałem, że będzie inaczej.
Obiecywałem, że już na zawsze będziemy razem.
Na zawsze rodziną. Nie dotrzymałem słowa.
Teraz wiem, co znaczyły Twe słowa.
Liczą się czyny, okazywanie uczuć, liczy się rodzina.
Zapomniałem, że jesteś kobietą.
Potrzebujesz komplementów, czułości okazywania miłości.
Zawiodłem Ciebie. Zawiodłem. Wybacz.
...............
Wiem, że źle postąpiłem i za to Cię przepraszam,
jestem jak olimpijski znicz bez ciebie wygasam.
Moje życie straciło swój smak,
bo jestem głupkiem i jest mi ciebie brak.
Jesteś jak najpiękniejszy kwiat,
który też zerwałem,
lecz teraz jest mi źle,
bo od życia w łeb dostałem.
Przepraszam Cię za mój nierozsądny czyn
ty jesteś najpiękniejszą ze wszystkich dziewczyn.
Chciałbym być z Tobą za wszelką cenę,
lecz czy ty tego chcesz, tego nie wiem.
...............
Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
przepraszam też za to, że płakać mi się chce
przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
...............
Kartki online:
369
All online:
4897
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0091s, odsłon: , 01:08:01