REKLAMA

Najlepsze kartki Walentynki

Dzisiaj mija Nasza 1 rocznica ślubu Wszystkiego Najlepszego najdroższy

5

Ewelina Robert i Tymuś

5

10 Rocznica Ślubu to ważna chwila

5

Uśmiechu na twarzy każdego dnia

5

Es ist schön Jemanden zu kennen, mit dem man vor lauter Spaß, den Ernst des Lebens vergessen kann

5

SZMAT CZASU PRZEŻYLIŚCIE RAZEM

5

Kochanemu Mężowi į Kochanemu Tatusiowi w dniu 30-tych urodzin

5

Zystkie wspólne chwile, Te wesołe i mniej miłe, Podziękować chcę Ci szczerze, Sto lat mój Ty bohater

5

Życzy Mąż Damian

5

Najlepsiejszych Walę'Tynk'ów

5

REKLAMA
Walentynki, dzień w którym każdy chciałby być ugodzony strzałą Amora, to szczególny czas, w którym miłość rozkwita. Pomimo, że nie jest to polskie święto, szybko zadomowiło się w naszym kraju. Święto miłości i zakochanych ma patrona w osobie św. Walentego, który właśnie 14 lutego obchodzi swoje imieniny. Trudno powiedzieć, kiedy po raz pierwszy obchodzono dzień zakochanych, ale prawdopodobnie jego historia sięga czasów średniowiecznych zalotników.
Pierwsze kartki walentynkowe zaczęli sobie wysyłać z tej okazji Brytyjczycy w II połowie XVIII wieku. Z czasem święto przejęli również Amerykanie, ale piękne zwyczaje skupiające się wokół miłości szybko zostały zastąpione czystą komercją. Obchodząc walentynki nie zapominajmy, co jest w nich najważniejszego - miłość, czyste, niewinne uczucie do drugiej osoby, nie zaś drogie, luksusowe prezenty. Istotna jest pamięć i miły gest, który powie komuś, że go lubimy, odczuwamy sympatię, czy nawet miłość Amerykański zwyczaj obdarowywania ukochanych osób prezentami i kartkami walentynkowymi wyzwala pozytywne uczucia. Daj się ponieść emocjom i wyznaj miłość. Być może będzie to najszczęśliwszy dzień Twojego życia!

Czytaj więcej ...
Kupidyn nie próżnuje i wysyła miliony kartek, które mają szczególną moc łączenia ludzi w pary. Miłość jest pięknym, silnym uczuciem, które ogarnia wszystkie nasze zmysły. Nigdy nie wiesz, kiedy i Ty zapałasz gorącą miłością do swojej wybranki lub wybranka serca. Jeśli jesteś nieśmiały i boisz się odrzucenia, nie musisz zdobywać się na wyznanie twarzą w twarz. Użyj uroczej e-kartki walentykowej i wyślij ją do kogoś, kogo kochasz. Niech Twoja sympatia wie, że ma adoratora, a Twój wymarzony mężczyzna poszuka autorki cudownej kartki, jaką otrzymał na Walentynki.

Bierz los w swoje ręce i daj się znaleźć miłości! Walentynki to najlepszy czas na to, aby rozpocząć piękną, miłosną historię pełną wzruszeń i uniesień. Być może właśnie dzięki jednej, wysłanej pod wpływem impulsu kartki walentynkowej znajdziesz osobę, która również Cię kocha i chciałaby się z Tobą związać na dobre i złe.
Kartki online: 80
All online: 409
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.186s, odsłon: 1, 18:51:10