Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślij ją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka tort urodzinowy.

Tagi: tort, urodziny

Dziś są urodziny Martyny...
Wszyscy się dobrze bawimy.
14 lat dobry wiek...
Martynka z tego cieszy się...
Pijmy dzisiaj za jej zdrowie
Niech się Ona o tym dowie...
Że to dla niej jest ten wiersz...
Napisałem go bo lubię Cię
Gdy przeżywasz smutne chwile...
Ja Ci szybko je umilę...
Jesteś ładna uśmiechnieta...
Noo...moze trochę stuknięta...
Więc pamiętaj lubię Cię..
to Dla Ciebie jest ten wiersz..
...............
Niech uśmiech Twój nigdy nie gaśnie,
niech Twoje serduszko przy moim zaśnie.
Na twoje urodziny
wiele zdrowia i radości Ci życzymy.
...............
W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera I szczęścia, by wygrać z losem w pokera.
...............
W dniu Twych urodzin: wszystkiego najlepszego dużo szczęścia, beczkę wina, pierwszej córki, drugiego syna. Życzy Ci tego Twoja dziewczyna.
...............
Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!
...............
Urodziny dzień pamiętny
słać życzenia jestem chętny.
By Ci życie pięknym było,
by Ci czas upływał miło.

Bądź wesoła każdy dzionek,
śpiewaj trele jak skowronek.
Miej przyjaciół w każdym kątku,
zawsze miła bez wyjątku.

Do tych życzeń chcę dołożyć
szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Miłych dni, spokojnych nocy,
chwil szczęśliwych Ci pomnożyć!
...............
REKLAMA
ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI -
a na wieczór DUUUŻO gości !
...............
Życzenia są czymś bardzo ważnym
- szczególnie w dniu urodzin.
Tak więc życzę ci tyle spokoju,
ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa,
aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia,
abyś nie oszalała z nadmiaru,
miłości ponad wszystko,
byś nigdy nie zaznała goryczy,
nie czuła się samotna pośród ludzi,
miała zawsze serce kochające przy sobie
i jasne dni przed sobą
oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.
...............
Wśród różnych życia kolei
nie doznaj nigdy złowrogiej burzy,
płyń wciąż pod żaglem nadziei,
która otuchę daje w podróży.
Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem,
to jest serdecznym życzeniem moim.
...............
40-lat minęło,
a ty wciąż wyglądasz młodo.
Choć gdzieniegdzie siwy włosek,
pomarszczony trochę nosek,
to księżniczką jesteś drogą,
i wciąż darzę Cię rozkoszą błogą.
W ten dzień jedyny i wspaniały,
życzenia ci składa przyjaciel mały.
...............
Radości, miłości, przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Kartki online: 427
All online: 3231
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0063s, odsłon: , standard 09:21:51