Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Ślubne kartki - Stwórz własną e-kartkę

Zaproszenie na ślub

Kartka obrączki ślubne
REKLAMA

Uciekający Pan młody

Ślubna kartka - samochód

Obrączki

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
REKLAMA

Kartka ślubna

Nowa droga życia

Nadszedł ten moment

Zaproszenie na ślub

Karta na Ślub
REKLAMA

Ostatnio stworzone Ślubne kartki
Dzisiaj: 100, wczoraj: 202, tydzień: 1657, miesiąc: 7,258, wszystkich: 799,734
Tempo życia wielu z nas nie rozpieszcza. W natłoku codziennych zajęć łatwo zapomnieć o najważniejszych okazjach ? nawet takich, jak ślub znajomych. Taki dzień zdarza się tylko raz w życiu ? wymaga zatem wyjątkowej oprawy. Ciężko wymyślić oryginalne życzenia ślubne dla Twoich bliskich na szybko. Co zatem zrobić, jeśli np. niecały tydzień wcześniej przypomniałeś sobie, że niedługo pobierają się twoi znajomi?

Dzięki serwisowi kartki.tja.pl na dobre zapomnisz o takich problemach. Niezależnie od tego, kiedy przypomniałeś sobie o ślubie bliskich, nigdy już nie będziesz musiał ślęczeć do późna nad stworzeniem kartki na ślub.

Czytaj więcej ...
W kategorii "Kartki ślubne" czeka na ciebie całe mnóstwo wzorów, wśród których znajdziesz propozycje kartek dla każdego. Możesz wybrać kartkę na ślub z tradycyjnym, kwiatowym motywem lub zdecydować się na któryś z niebanalnych wzorów ? to zależy tylko od gustu twojego znajomego.

A co potem? Dalej jest jeszcze prościej ? po prostu podpisz się pod zaproponowanymi życzeniami ślubnymi, a wygenerowaną kartkę udostępnij na Facebooku, wyślij mailem lub przez Gadu-Gadu albo zapisz, wydrukuj i wręcz nowożeńcom osobiście!
Kartki online: 112
All online: 654
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0089s, odsłon: , 17:19:12