REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Ślubne kartki - Stwórz własną e-kartkę

Kartka obrączki ślubne

Zaproszenie na ślub
REKLAMA

Kartka ślubna

Nadszedł ten moment

Zaproszenie na ślub

Obrączki
REKLAMA

Ślubna kartka - samochód

Uciekający Pan młody

Nowa droga życia

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Karta na Ślub
REKLAMA

Ostatnio stworzone Ślubne kartki
Dzisiaj: 2, wczoraj: 195, tydzień: 1175, miesiąc: 6,596, wszystkich: 626,534
MODLITWA DO MB ZWYCIĘSKIEJ

W I ROCZNICE ZWIĄZKU IZY I KONRADAMaryjo,Matko Boża Zwycięska,wraz ze Swoją wybranką Izabelą,dziękuje Ci z całego Serca,że Ty od roku wspierasz Naszą fundamentalną Miłość,która prowadzi Nas w Sobie zakochanych,do zawarcia przed Bogiem nie zniszcalnego Sakramentu Małżeństwa,prosimy Cie o to abyś zawsze Nas otaczała Swoją Matczyną opieką,a My z Serca Ci wyznajemy,że Ciebie bardzo kochamy,Błogosław Nam Swym Matczynym sporzeniem na Naszą prawdziwą Miłość,w Tobie o Maryjo,Matko Boża,pokładamy całą Swą Wiare Nadzieje oraz Miłość,bądź Naszą najlepszą przewodziczką,w drodze do oficialnego zawarcia przed Bogiem Sakramentu Małżeństwa,nigdy Nas nie opuszczaj,gdy sie do Ciebie uciekamy,zawsze czuwaj w Naszych Sercach,aby Nam nigdy Ciebie nie brakowało w Naszym Życiu,bo Ty,o Pani Zwycięska,założyłaś Swój tron,w najbliższych Mi Zielonkach,zachowaj Naszą Miłość od zepsucia poprzez wyrządzone Nam wszelkie zło,chroń Naszą Miłość poprzez Swą obecność w Moim Życiu,oraz Mojej dziewczyny Izabeli,wyproś Nam u Swego Syna Jezusa Chrystusa,odpuszczenie wszystkich Grzechów,abyśmy kochali sie w czystości Serca,oraz szanowali Swą Wiare w Syna Twojego.


Amen.
MODLITWA DO MB ZWYCIĘSKIEJ

W I ROCZNICE ZWIĄZKU IZY I KONRADAMaryjo,Matko Boża Zwycięska,wraz ze Swoją wybranką Izabelą,dziękuje Ci z całego Serca,że Ty od roku wspierasz Naszą fudamentalną Miłość,która prowadzi Nas w Sobie zakochanych,do zawarcia przed Bogiem nie zniszcalnego Sakramentu Małżeństwa,prosimy Cie o to abyś zawsze Nas otaczała Swoją Matczyną opieką,a My z Serca Ci wyznajemy,że Ciebie bardzo kochamy,Błogosław Nam Swym Matczynym sporzeniem na Naszą prawdziwą Miłość,w Tobie o Maryjo,Matko Boża,pokładamy całą Swą Wiare Nadzieje oraz Miłość,bądź Naszą najlepszą przewodziczką,w drodze do oficialnego zawarcia przed Bogiem Sakramentu Małżeństwa,nigdy Nas nie opuszczaj,gdy sie do Ciebie uciekamy,zawsze czuwaj w Naszych Sercach,aby Nam nigdy Ciebie nie brakowało w Naszym Życiu,bo Ty,o Pani Zwycięska,założyłaś Swój tron,w najbliższych Mi Zielonkach,zachowaj Naszą Miłość od zepsucia poprzez wyrządzone Nam wszelkie zło,chroń Naszą Miłość poprzez Swą obecność w Moim Życiu,oraz Mojej dziewczyny Izabeli,wyproś Nam u Swego Syna Jezusa Chrystusa,odpuszczenie wszystkich Grzechów,abyśmy kochali sie w czystości Serca,oraz szanowali Swą Wiare w Syna Twojego.


Amen.
KOCHAM CIĘ MĘŻU.BARDZO WAŻNA INFORMACJA !!!!!
Pomimo próśb,wyciszeń,jesteśmy zalewane pytaniami gdzie popadnie.
Utworzony jest specjalny post
PYTANIA DO ADMINISTRATOREK,
gdzie można zadawać nam pytania.
Od DNIA DZISIEJSZEGO osoby,
które napiszą takie zapytanie na forum,w wiadomości prywatnej lub pod postami na forum, zostaną automatycznie usunięte z grupy, bez możliwości powrotu.
Nawet nasza chora administratorka Tina zalewana jest takimi zapytaniami w wiadomościach prywatnych.
Nasza cierpliwość się kończy.
Jest to nasze ostatnie ostrzeżenie dla grupowiczów.
Tempo życia wielu z nas nie rozpieszcza. W natłoku codziennych zajęć łatwo zapomnieć o najważniejszych okazjach ? nawet takich, jak ślub znajomych. Taki dzień zdarza się tylko raz w życiu ? wymaga zatem wyjątkowej oprawy. Ciężko wymyślić oryginalne życzenia ślubne dla Twoich bliskich na szybko. Co zatem zrobić, jeśli np. niecały tydzień wcześniej przypomniałeś sobie, że niedługo pobierają się twoi znajomi?

Dzięki serwisowi kartki.tja.pl na dobre zapomnisz o takich problemach. Niezależnie od tego, kiedy przypomniałeś sobie o ślubie bliskich, nigdy już nie będziesz musiał ślęczeć do późna nad stworzeniem kartki na ślub.

Czytaj więcej ...
W kategorii "Kartki ślubne" czeka na ciebie całe mnóstwo wzorów, wśród których znajdziesz propozycje kartek dla każdego. Możesz wybrać kartkę na ślub z tradycyjnym, kwiatowym motywem lub zdecydować się na któryś z niebanalnych wzorów ? to zależy tylko od gustu twojego znajomego.

A co potem? Dalej jest jeszcze prościej ? po prostu podpisz się pod zaproponowanymi życzeniami ślubnymi, a wygenerowaną kartkę udostępnij na Facebooku, wyślij mailem lub przez Gadu-Gadu albo zapisz, wydrukuj i wręcz nowożeńcom osobiście!
Kartki online: 86
All online: 371
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0025s, odsłon: , 04:28:42