REKLAMA
Ślubne kartki - Stwórz własną e-kartkę
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Ślubna kartka - samochód Kartka obrączki ślubne Zaproszenie na ślub
REKLAMA
Kartka  ślubna Obrączki Nadszedł ten moment Uciekający Pan młody Róże ślubne Karta na Ślub Nowa droga życia Zaproszenie na ślub
REKLAMA
Samochód ślubny
REKLAMA

Tempo życia wielu z nas nie rozpieszcza. W natłoku codziennych zajęć łatwo zapomnieć o najważniejszych okazjach ? nawet takich, jak ślub znajomych. Taki dzień zdarza się tylko raz w życiu ? wymaga zatem wyjątkowej oprawy. Ciężko wymyślić oryginalne życzenia ślubne dla Twoich bliskich na szybko. Co zatem zrobić, jeśli np. niecały tydzień wcześniej przypomniałeś sobie, że niedługo pobierają się twoi znajomi?

Dzięki serwisowi kartki.tja.pl na dobre zapomnisz o takich problemach. Niezależnie od tego, kiedy przypomniałeś sobie o ślubie bliskich, nigdy już nie będziesz musiał ślęczeć do późna nad stworzeniem kartki na ślub.

Czytaj więcej ...
W kategorii "Kartki ślubne" czeka na ciebie całe mnóstwo wzorów, wśród których znajdziesz propozycje kartek dla każdego. Możesz wybrać kartkę na ślub z tradycyjnym, kwiatowym motywem lub zdecydować się na któryś z niebanalnych wzorów ? to zależy tylko od gustu twojego znajomego.

A co potem? Dalej jest jeszcze prościej ? po prostu podpisz się pod zaproponowanymi życzeniami ślubnymi, a wygenerowaną kartkę udostępnij na Facebooku, wyślij mailem lub przez Gadu-Gadu albo zapisz, wydrukuj i wręcz nowożeńcom osobiście!
Kartki online: 350
All online: 867
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0172s, odsłon: , 21:38:15