Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
4234
Kartki online:
315
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Wiatr goni chmury po niebie, bawi się czuprynami drzew, zasłania słońcu ziemię i spuszcza na nią deszcz. Płaczą chmury bez końca rzęsiście roniąc łzy, a my tęsknimy do słońca czekając na ciepłe dni. Życzy TWOJE IMIĘ
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Kartka dla ukochanej.
Tagi: miłość, love, zakochani, kocham, serca
Miłosne
W głowie szumi, w sercu grzeje,
sam już nie wiem co się dzieje,
ale ty już pewnie wiesz,
że to moja miłość jest.
...............
Kocham zapach lasu leśnego,
kocham widok nieba lśniącego,
kocham wszystko co się wokół dzieje,
ale nic nie pokona mojej miłości do Ciebie!
...............
Kiedy nadchodzi dzień zakochanych,
miłości melodie grają boże organy.
Kiedy nadchodzi dzień zakochanych,
wiatr łączy drzewa i popycha chmury.
Kiedy nadchodzi dzień zakochanych,
kupidyn strzela, więc nie bądź załamany.
...............
Gdy byliśmy blisko siebie,
popatrzyłam raz na ciebie.
Zobaczyłam Twoją twarz
i że śliczne oczy masz.
Pokochałam usta Twe,
chciałam aby były me.
Gdy spojrzałam jeszcze raz,
chciałam patrzeć cały czas.
Choć te chwile krótko trwały,
spodobałeś mi się cały.
Wszystko w Tobie fajne jest,
każdy uśmiech, każdy gest.
Za ten wiersz nie gniewaj się
ja po prostu Kocham Cię!
...............
To małe serduszko, w głąb którego patrzysz
jest tak gorące jak uśmiech na Twej Twarzy,
niech i ta Walentynka będzie tak promienna
i niech Ci przypomni, że ktoś o Tobie pamięta.
...............
Chcę, aby ta walentynka była oryginalna
chcę, aby nasza miłość była więcej warta
chcę byś zauważał mnie codziennie
chcę byś kochał mnie wzajemnie.
...............
REKLAMA
Dlaczego o Tobie myślę?
Dlaczego o Tobie śnię?
Przecież jesteś taki jak inni
a ja tak bardzo kocham Cię.
...............
Liścik ten do Ciebie piszę,
bo coś w głębi serca słyszę.
Jeśli chcesz to go przeczytaj,
gdy przeczytasz to nie pytaj
bo gdy Ciebie zobaczyłam
to o Tobie w nocy śniłam.
Bardzo mi się spodobałeś
coś pięknego w sobie miałeś.
Twoje usta, oczy, włosy,
mają w sobie dar uroczy.
A Twój uśmiech miły taki,
jakby gdzieś śpiewały ptaki.
Może głupstwo wypisałam,
lecz się w Tobie zakochałam!
...............
Miłość jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem nie niszczeniem,
zaufaniem, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem
każdej radości i każdego smutku.
...............
Moje serce cicho puka,
moje oko Ciebie szuka,
moje usta szepczą skromnie
jeśli kochasz to przyjdź do mnie.
...............
W Twoje sny zawitam dziś,
jak pluszowy mały miś.
Łapką dotknę jedna z gwiazd
i zatrzyma się ten czas
i wyszepczę Tobie znów
kolorowych słodkich snów!
...............
Moja miłość do Ciebie
14 lutego blaskiem jaśnieje
bo mi Walenty robi nadzieje
wiec nasze usta niech się spotkają
i swoją miłość głośno wyznają.
...............
Kartki online:
315
All online:
4234
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0082s, odsłon: , standard 20:44:41