Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie

Narodziny dziecka to powód ogromnej radości ze strony rodziców malucha, bliżej i dalszej rodziny oraz przyjaciół. To moment, w którym składamy wizyty młodym rodzicom, obdarowujemy ich upominkami, czasem organizujemy dla nich imprezy-niespodzianki. Wszystko po to, aby pogratulować świeżo upieczonym mamusiom i tatusiom tego wspaniałego dokonania, jakim było wydanie na świat potomka. Obok gratulacji pojawia się moc życzeń, przekazywanych słownie lub za pomocą dedykowanych kartek okolicznościowych. Chcesz pogratulować młodym rodzicom narodzin dziecka? Pragniesz złożyć im miłe, a zarazem oryginalne życzenia? Teraz możesz zrobić to w bardzo prosty sposób przez internet, za pośrednictwem naszej witryny. Dostępne u nas e-kartki na narodziny dziecka to wygodna metoda na wyrażenie swoich uczuć, serdeczności i radości z powodu przyjścia na świat dziecka. Uczcij tę wyjątkową chwilę z naszą e-kartką! Nie musisz chodzić po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza kartki, a potem głowić się nad treścią życzeń. Wszystko zrealizujesz online, w ciągu kilku minut. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą e-kartek!

Czytaj więcej ...
Atutem naszego serwisu jest możliwość spersonalizowania swojej e-kartki dokładnie w traki sposób, w jaki chcesz. Nie chcesz korzystać z dostępnych w sklepach gotowych kartek z wypisanymi już życzeniami? Chciałbyś, aby życzenia od Ciebie prezentowały się bardziej oryginalnie? Zaprojektuj e-kartkę u nas i prześlij ją mailem do szczęśliwych rodziców malucha! Aby złożyć powinszowania z okazji narodzin dziecka online, wystarczy wybrać któryś z dostępnych u nas wzorów e-kartek, po czym wypełnić ją treścią. Jeśli masz w głowie swój własny tekst życzeń, wpisz go w ramkę po lewej stronie, jeśli nie masz, skorzystaj z naszej bazy życzeń, którą znajdziesz poniżej. Na koniec wpisz swoje imię i gotowe! Po prawej stronie znajdziesz podgląd Twojej e-kartki. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz wysłać ją do adresata. Jeśli chcesz w nietuzinkowy sposób złożyć gratulacje i życzenia z okazji narodzin dziecka, namawiamy do wysyłania e-kartek z nami!
Kartki online: 177
All online: 624
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0116s, odsłon: , 06:52:30