REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka z kotkiem i kwiatkiem.

Tagi: kotek, pozdrowienia

Dwa kurczaki w koszu siedzą
i rzeżuchę sobie jedzą,
królik w szopie zioło pali,
kaczki dwie zalane w dali,
ksiądz za stołem już się buja.
WESOŁEGO ALLELUJA!
...............
Przepraszam, że Cię skrzywdziłem,
Przepraszam, że Cię zraniłem,
byłem głupi i źle narobiłem.
To że mnie już tak nie lubisz
do stu procent zasłużyłem,
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce.Przepraszam, że marzyć się ośmieliłem.
Przepraszam za Twój zmarnowany czas. Głupie pomysły ma każdy, lecz mądry je przemilcza.
Przepraszam i proszę o wybaczenie!
...............
Gdy za oknem wiszą szare chmury,
a z nieba siąpi wilgotny deszcz,
dzień nie może być bardziej ponury,
aż kark przeszywa zimny dreszcz.
Pomyśl wtedy, że gdy deszcz przeminie,
ptaki rozpoczną chóralny śpiew,
tęcza na niebie się rozwinie,
a Tobie minie cały gniew.
...............
Jak masz teczkę, to nie bajka!
Wielkanocna to PISanka,
Donald w sejmie duby smali,
pewnie zaraz się przewali,
Jan Maria babę piecze,
to dymisja się odwlecze,
Józef wcale się nie skrywa,
a na wierzbie bazie zrywa,
Romek jaj malował nie będzie,
pornografie widzi wszędzie,
dwie kaczki w koszu siedzą,
i rzeżuchę sobie jedzą,
Olek się po piwku buja.
Wesołego Alleluja!
...............
Rośnij szybko i wysoko
żeby chłopcy mieli oko,
żebyś im się spodobała
starą panną nie została.
...............
Odbyłem daleką podróż
do mojej przeszłości,
odkryłem gdzie popełniłem błędy.
Kiedy się zatrzymałem zobaczyłam moment, w którym Cię straciłem.
Musiałem Cię utracić...Tak samo jak Ty musiałaś utracić mnie.
Wiesz po co? Żeby zrozumieć,
że miłość odzyskana ma smak najsłodszego miodu...
Przepraszam i proszę wybacz i przytul już mnie.
...............
REKLAMA
Ile śmiechu w tym wierszyku,
ile nazwisk polityków,
ile rymów tu jest celnych,
ile mężów stanu dzielnych,
ile spraw ma Lepper w toku,
tyle szczęścia w Nowym Roku!
...............
Kto ty jesteś? Jajeczko.
Jaki znak twój? Żółteczko.
Gdzie ty mieszkasz? W skorupce.
W jakim kraju? W kurzej dupce.
...............
Przepraszam za Twój zmarnowany czas,
Przepraszam za kłamstwa i fałsz,
Przepraszam wiem, że mogłam inaczej.
Przepraszam za źle wybrana drogę,
Przepraszam chciałabym cofnąć czas,
A najbardziej za to Cię przepraszam,
Że pisząc te słowa łzami, wspomnienia zraszam.
Przepraszam!
...............
Przepraszam Cię za to, że istnieję,
Przepraszam, że czasem płaczę, a czasem się śmieję.
Przepraszam za mą miłość gorącą,
Przepraszam za wiosnę pachnącą,
Przepraszam za słońce na niebie,
Przepraszam, że pokochałem Ciebie,
Przepraszam, że się urodziłam,
Przepraszam, że kiedyś tu byłam.
...............
Kochałem Ciebie, ale nie tak jak trzeba.
I szliśmy razem, ale nie w takt, przebacz.
...............
Życzę Ci:
kasy Kulczyka,
fury Rydzyka,
mocy Pudziana,
chaty Beckmana,
humoru do rana,
cholesterolu w normnie,
Świętowania nowego roku
w jak najlepszej formnie.
...............
Kartki online: 734
All online: 4311
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.008s, odsłon: , standard 10:52:03