Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki urodzinowe - Stwórz własną e-kartkę

personalizowana kartka urodzinowa

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
REKLAMA

Zdrowia szczęścia powodzenia

Personalizowania kartka urodzinowa

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka na urodzinki
REKLAMA

Fajna kartka imieninowa

Kartka urodzinowa z balonikami

Wszystkich marzeń spełnienia

Urodzinowe koty

Spełniania marzeń

Klasyczna kartka urodzinowa

Kartka urodzinowa do uzupełnienia

Kartka torcik urodzinowy

Kartka trzy babeczki

Urodzinowa kartka
REKLAMA

Zbliżają się urodziny twojego znajomego? Coraz bliżej święto twojego chłopaka? Już niedługo solenizantką będzie twoja mama, a ty nadal nie ułożyłeś jeszcze urodzinowych życzeń i, co gorsza, nie masz na to żadnego pomysłu? Nie martw się - na naszej stronie znajdziesz kartki urodzinowe, które spodobają się naprawdę każdemu.


Czytaj więcej ...
Zadbaliśmy o to, by nasze kartki trafiły do wszystkich - koledze możesz wysłać którąś z uniwersalnym wzorem, zaś serce kobiety zdobędziesz dzięki kwiatom i słodkim pieskom czy kotkom. Każdą z kartek na urodziny uzupełniliśmy za ciebie sympatycznymi życzeniami, a ty musisz się tylko podpisać - choć, jeśli uważasz, że w jej treści warto by coś zmienić, możesz to śmiało zrobić, bowiem obsługa naszego serwisu jest banalnie prosta.

No dobrze - wybrałeś już kartkę urodzinową i co dalej? Jak wysłać ją do adresata? Nic prostszego - możesz podzielić się nią na Facebooku lub wysłać mailem czy też sms-em. Jeśli wolisz zaś tradycyjne rozwiązania, po prostu ściągnij ją na dysk, wydrukuj i wręcz solenizantowi.
Kartki online: 160
All online: 689
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0088s, odsłon: , 16:30:59