REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki urodzinowe - Stwórz własną e-kartkę

Kartka na urodzinki

personalizowana kartka urodzinowa
REKLAMA

Spełniania marzeń

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Kartka torcik urodzinowy

Fajna kartka imieninowa
REKLAMA

Zdrowia szczęścia powodzenia

Personalizowania kartka urodzinowa

Wiązanka balonów

Kartka Happy Birthday

Kartka urodzinowa do uzupełnienia

Urodzinowa kartka

Z okazji Twoich urodzin

Kartka urodzinowo imieninowa

Urodzinowe koty

Kartka urodzinowa, niebieska
REKLAMA

Zbliżają się urodziny twojego znajomego? Coraz bliżej święto twojego chłopaka? Już niedługo solenizantką będzie twoja mama, a ty nadal nie ułożyłeś jeszcze urodzinowych życzeń i, co gorsza, nie masz na to żadnego pomysłu? Nie martw się - na naszej stronie znajdziesz kartki urodzinowe, które spodobają się naprawdę każdemu.


Czytaj więcej ...
Zadbaliśmy o to, by nasze kartki trafiły do wszystkich - koledze możesz wysłać którąś z uniwersalnym wzorem, zaś serce kobiety zdobędziesz dzięki kwiatom i słodkim pieskom czy kotkom. Każdą z kartek na urodziny uzupełniliśmy za ciebie sympatycznymi życzeniami, a ty musisz się tylko podpisać - choć, jeśli uważasz, że w jej treści warto by coś zmienić, możesz to śmiało zrobić, bowiem obsługa naszego serwisu jest banalnie prosta.

No dobrze - wybrałeś już kartkę urodzinową i co dalej? Jak wysłać ją do adresata? Nic prostszego - możesz podzielić się nią na Facebooku lub wysłać mailem czy też sms-em. Jeśli wolisz zaś tradycyjne rozwiązania, po prostu ściągnij ją na dysk, wydrukuj i wręcz solenizantowi.
Kartki online: 100
All online: 481
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0029s, odsłon: , 04:31:54