REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki urodzinowe - Stwórz własną e-kartkę

Kartka torcik urodzinowy

Kartka na urodzinki
REKLAMA

Kartka Happy Birthday

Urodzinowe koty

Wiązanka balonów

Kartka tort urodzinowy
REKLAMA

Kartka trzy babeczki

Kartka z tortem urodzinowym
REKLAMA

Ostatnio stworzone kartki urodzinowe
Dzisiaj: 0, wczoraj: 172, tydzień: 1244, miesiąc: 7,743, wszystkich: 425,315
Zbliżają się urodziny twojego znajomego? Coraz bliżej święto twojego chłopaka? Już niedługo solenizantką będzie twoja mama, a ty nadal nie ułożyłeś jeszcze urodzinowych życzeń i, co gorsza, nie masz na to żadnego pomysłu? Nie martw się - na naszej stronie znajdziesz kartki urodzinowe, które spodobają się naprawdę każdemu.


Czytaj więcej ...
Zadbaliśmy o to, by nasze kartki trafiły do wszystkich - koledze możesz wysłać którąś z uniwersalnym wzorem, zaś serce kobiety zdobędziesz dzięki kwiatom i słodkim pieskom czy kotkom. Każdą z kartek na urodziny uzupełniliśmy za ciebie sympatycznymi życzeniami, a ty musisz się tylko podpisać - choć, jeśli uważasz, że w jej treści warto by coś zmienić, możesz to śmiało zrobić, bowiem obsługa naszego serwisu jest banalnie prosta.

No dobrze - wybrałeś już kartkę urodzinową i co dalej? Jak wysłać ją do adresata? Nic prostszego - możesz podzielić się nią na Facebooku lub wysłać mailem czy też sms-em. Jeśli wolisz zaś tradycyjne rozwiązania, po prostu ściągnij ją na dysk, wydrukuj i wręcz solenizantowi.
Kartki online: 53
All online: 222
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0046s, odsłon: , 02:24:02