REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Dzień kobiet w kwiatach.

Tagi: dzień kobiet, życzenia, kwiaty, kobiety

Bądź bardzo mądra,
bądź bardzo miła.
Bądź zawsze szczera,
miej same zalety.
Niech z Ciebie wyrośnie
ideał kobiety!
...............
Kwiatów nie dam - mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci.
Życzę szczęścia, dużo radości
i długiej, szczęśliwej przyszłości.
Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie,
niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
Wszystko co piękne i wymarzone,
w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione.
...............
Dziś Dzień Kobiet
Bez wyrzeczeń i diet,
Troszkę pudru, ciutkę szminki
I już mamy lepsze minki
Tu za dużo, tam za mało
Każdej z nas się wydawało,
Że ma wszystko wręcz na opak,
Prościej ma niejeden chłopak
Więc po winko wysyłamy
I z kwiatami zapraszamy.
...............
Dzisiaj Dzień Kobiet więc cycki w górę,
i odrzuć z twarzy gradową chmurę,
niech żyje celulit i kurze łapki,
bo my jesteśmy zajebiste babki!
...............
Z okazji Dnia Kobiet,
życzę Ci dużo zdrowia w szczególności.
Niech uśmiech na twojej twarzy zawsze gości,
a życie nie sprawia trudności i przykrości.
Niech wiatr pieśń niesie Ci radosną,
abyś zawsze czuła się jak wiosna.
Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków,
aby motylena dłoni Ci siadały
i najskrytsze marzenia spełniały.
Aby ptaki po niebie latały
i Twojego szczęścia szukały.
żeby z Twoich leciały tylko radosne łzy,
tak jak wiosną pachnące bzy.
W trudnych chwilach niech gwaizdy nad Tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają.
One nie pozwolą nigdy Ci zginąć
i żadnego szcezścia nie ominą:)
...............
Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki do góry,
niech znikną z Twej twarzy gradowe chmury.
Niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajne babki.
...............
REKLAMA
Dla kobitek, które znam,
ładnych życzeń parę mam.
Zdrowia, szczęścia i miłości,
bukiet kwiatów i słodkości!
Niech się niesie w cały kraj
Dziś dla Pań wszystkiego naj!
...............
Marzec pięknie się wystroił
w kole między dziećmi stoi
i gromadkę uśmiechniętą
pyta, jakie dziś jest święto?
...............
Życzę Ci abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.
...............
Gdy zegar wybije ósmego
i zacznie się Święto Kobiet,
zabraknie mi tylko jednego,
że z kwiatami nie jestem przy Tobie.
Lecz wiedz, Miła,
iż została osoba w oddali,
która zawsze o Tobie pamięta.
Właśnie ona Tobie życzy
dużo szczęścia i słodyczy,
miłych przygód, pełnych wrażeń
i spełnienia najskrytszych marzeń.
...............
Kobiety to piękne nastroje,
i duże życiowe wyboje.
Matki Polki, Matki Królów,
większa Pani - więcej bólu.
Ja kocham kobiety skromne,
inteligentne i rozsądne,
taką kobietą jesteś TY,
co spełnia wszystkie moje sny.
...............
Leśny wiatr głośno dmucha,
serce szepcze coś do ucha,
a me serce nie z kamienia,
więc przesyła Ci życzenia.
...............
Kartki online: 558
All online: 3617
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0112s, odsłon: , standard 17:13:19