REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki na dzień kobiet - Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Różowa kartka z trzema różami
REKLAMA

Kartka dla babci

Kartka z kwiatkami

Karka z różami

Kartka dla ukochanej
REKLAMA

Kwiaty dla Ciebie

Kartka z fioletowymi kwiatkami

Świeczki serduszka

Kartka urodzinowa kwiaty

Serca dwa

Kartka stokrotki

Kartka dla kobiet

List z kokardką

Różowy list

Karka folklorystyczna
REKLAMA

Ostatnio stworzone kartki na dzień kobiet
Dzisiaj: 15, wczoraj: 872, tydzień: 2940, miesiąc: 11,345, wszystkich: 592,719
Kochanie dziękuję ci bardzo za te najlepsze wspaniałe oraz słodkie 6 miesiący u twego boku.Mój ty skarbie gdy Cię poznałam stałeś się dla mnie najważniejszą osobą w moim życiu.Jesteś tak czuły kochany widzę ze ci zależy ze nie pozwolisz żeby mi się krzywda stała.Jesteś moim oczkiem w główce moim sensem życia moim aniołkiem skarbem koteckiem pysiem cukiereczkiem moją miłością na zawsze. Skarbie czekałam na ciebie od kilku miesięcy i się zjawiłes.Jestem bardzo szczęśliwa z tobą na zawsze ten pierścionek oznacza ze juz jestem twoją dziewczyną na zawsze i ze nie opuszczę cie aż do naszej śmierci.
Obiecuje że przejdę przez resztę życia z Tobą trzymając Cię za rękę. Pokazałeś mi czym jest prawdziwa miłość i nauczyłeś mnie szczerze i prawdziwie kochać. Teraz już wiem, że jedną z najważniejszych decyzji jakie podjęłam w życiu było skierowanie moich uczuć w twoją stronę. Obiecuje być nie tylko twoją dziewczyną, narzeczoną i żoną ale też najlepszą przyjaciółką. Dzielić z Tobą dobre chwile i te złe. Kocham Cię całym swoim sercem i przysięgam kochać zawsze tylko Ciebie kochanie.
Ps. Inni uważają że jestem najgorsza dziewczyna że nie umiem się odezwać że ty mnie zostawisz i wgl ale to nie prawda ja słyszę z twoich ust że mnie kochasz i widzę że jesteś szczęśliwy ze mną i wgl ja Ciebie też kocham pamiętaj słoneczko
Dziękuję Ci że jesteś misiu i oby jak najdłużej Skarbek
Twoja malutka niunia ❤❤
Dzisiaj uciekam do krainy snów wcześnie
Bywaj, choć wiedz, że tego nie chcę
Na dobranoc powiem ci prostą prawdę
Jebać kurwe matematyczke Szmyt Hannę
Niech wszystko co szare i bezbarwne,
Twoje życie na zawsze opuści.
Niech każda jego cenna sekunda,
będzie powodem do wielkiej radości.
Niech smutek i lęk przed życiem,
zawsze Cię szerokim łukiem omija.
Niech szczęście i wszelka pomyślność,
będzie przy Tobie i zawsze Ci sprzyja.
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla kochanej CIOCI od Kasi & Przemka
Serdeczne podziękowania za życzenia urodzinowe te na fb, telefoniczne i osobiste.

Jeszcze raz wielkie dzięki :-)
Dorota
Witamy w kategorii ekartek przeznaczonych na Dzień Kobiet. Jeśli chcecie komuś sprawić przyjemność w przypadającym raz w roku Dniu Kobiet zdecydujcie się na ekartki, które znajdziecie w naszym serwisie. Jest to dzień, kiedy warto pamiętać o kobietach, a kartki świetnie się do tego nadają.

W naszym serwisie ekartki na dzień kobiet można wysyłać bez zakładania konta. Jednak podkreślamy, że konto użytkownika w naszym serwisie da Wam więcej korzystnych opcji, przy pomocy których uda się stworzyć piękniejsze ekartki.

Czytaj więcej ...
Każda kobieta chciałaby dnia 8 marca otrzymać kwiaty czy życzenia. Dlatego warto, byście o tym dniu zawsze pamiętali. Ekartki, które przekażecie kobietą wywołają uśmiecha na ich twarzy i dadzą im wiele radości. Dzięki nam możecie spowodować uśmiech na twarzy kobiety bez wychodzenia z domu.

Jedno kliknięcie i ekartki z okazji Dnia Kobiet będą gotowe. To właśnie elektroniczne kartki zastępują tradycyjne, pocztowe wersje, przede wszystkim dlatego że są wygodniejsze i można je samodzielnie edytować. W naszym serwisie możecie dołączać swoje życzenia do kartek na dzień kobiet i następnie macie możliwość wysłania ich znajomym kobietom.
Kartki online: 52
All online: 390
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0034s, odsłon: , 07:31:36