REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka z tortem urodzinowym.

Tagi: urodziny, tort

Końskiego zdrowia,
szczerego uśmiechu,
zgrabnego zadu,
generalnie czadu!!!
...............
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Dobrobytu i radości!
Moc uśmiechów i słodyczy,
w tym dniu szczególnym życzy...
...............
Wszyscy dobrze myślą o Tobie,
bo wielkie serce kryjesz w sobie.
Jeden jest duży, a drugi mały.
A Ty po prostu - jesteś wspaniały.
...............
Kolejny roczek ci stuka,
kolejna dziewczyna do twego serca puka.
Ty jesteś jak twierdza dalej niedostępny,
za to do zabawy bardzo przystępny.
Życzymy więc ci przygód wiele
i snów przyjemnych nie tylko w niedziele.
...............
W dniu urodzin życzę Ci: wiary, że to, co najlepsze jest przed Tobą, optymizmu, że kiedy się bardzo czegoś pragnie, to się spełni, ufności, że żadne oczy nie mogą kłamać, snów kolorowych, apetytu na życie, który nigdy się nie kończy i nie oglądaj się za siebie.
...............
Daję Ci dzisiaj swoje życzenia,
niech się Twe życie na lepsze zmienia,
wielu przyjaciół, mnóstwo miłości.
ludzkiej przyjaźni i życzliwości.
...............
REKLAMA
Radosne życzenia,
aby każdy rok,
przynosił wszystko,
to, co w życiu najpiękniejsze:
radość, szczęście i miłość.
...............
Podaruj kropelkę nadziei
tym którzy na nią czekają.
Spraw by się przez łzy uśmiechnęli,
Ci co nadzieję wciąż mają.
Wszystkiego najlepszego z okazji URODZIN!
...............
Ile świeci gwiazd na niebie,
ile kretów siedzi w glebie,
tyle życzeń mam dla Ciebie.
Dużo zdrowia, pomyślności,
na imprezie mnóstwa gości!
...............
W dniu urodzin przyjmij z serca płynące życzenia: samych radosnych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń i nieustającej wiary w drugiego człowieka.
...............
50- latek to prze super facet!
Co prawda siwy włos już mieni się na skroni,
ale jeszcze nie każdy młodzian go przegoni.
Latek i zmarszczek przybywa,
ale cóż to dla 50- latka,
to prawdziwa, istna gratka!
Wąsem siwym z deczka zakręci
i jeszcze niejedną siksę ponęci.
Oby na świecie jak najwięcej 50-latków żyło,
wówczas życie niejednej kobiety piękniejsze by było.
To, że kolejne dziesięciolecie przeleciało,
o niczym nie świadczy... to jeszcze za mało!
Wiec ciesz się i raduj z przeżytej połowy wieku i dbaj o swoje zdrowie, aby jak najmniej Ci go bracie ubywało i jeszcze co najmniej przez następne 50-lecie służyło.
...............
Z okazji Urodzin życzę Ci, by każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca. Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia.
...............
Kartki online: 580
All online: 4144
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0093s, odsłon: , standard 12:58:18