REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki Halloween - Stwórz własną e-kartkę

Dynia halloween

Duchy nadchodzą
REKLAMA

Kartka z Babajagą na halloween

My śpimy oni się budzą

Pełnia księzyca

Czaszka
REKLAMA

Pajączek Halloween

Halloween

Dynie halloween

Ciemna noc

Kartka na święto halloween
REKLAMA

Ostatnio stworzone kartki halloween
Dzisiaj: 276, wczoraj: 418, tydzień: 1960, miesiąc: 8,005, wszystkich: 457,916
Wpisz imięania nhxfhjWieczór piękny, pogodny,
księżyc świeci na niebie,
serce mam pełne miłości,
gdy piszę tę kartkę do Ciebie.
Magda
Przed wyjściem proszę ubierz się wygodnie, najedz się, weź naładowany telefon, zatankuj auto
i nie zapomnij portfela.
Zasady:
Mistrzyni gry – tajemnicza Pani Profesor
Uczestnik – niepoprawny właściciel Toyoty
Nie zawsze życie ma sens, wszyscy to wiemy. Jednak jakoś dotrwałeś do swoich 19. urodzin. Nadszedł najwyższy czas, aby sprawdzić czy rzeczywiście dobrze radzisz sobie w dorosłym życiu i czy posiadasz jakąkolwiek przydatną wiedzę. Orientacja w terenie, dociekliwość
i wykorzystywanie swojej dotychczasowych doświadczeń to niezbędne umiejętności w XXI wieku. Wyzwania, które Cię czekają nie należą do prostych. Próby wymagają sprytu i organizacji. Musisz wykonać zadania i udokumentować, że byłeś w danych miejscach - najlepiej zdjęciem wysłanym do mistrza gry. Zadania mogą być wykonywane w dowolnej kolejności. Jeśli będziesz miał problem z wykonaniem jakiegoś zadania powiadom Mistrzynię gry lub sprawdź dany fakt
w Internecie. Używanie GPS jest dozwolone. Podczas jazdy zalecane jest słuchanie muzyki. Z liter
i cyfr szyfru otrzymasz adres, pod którym czeka na Ciebie upragniona nagroda.
Dobry wieczór Przyjacielu


Noc szepcze do ucha wyznania,
spokojem otacza Twe myśli ...
Odpoczywasz w jej ramionach,
nie wiedząc, co Ci się przyśni ...

Niech piękny uśmiech senny na Twą twarz spłynie i jak cudowny klejnot bezcenny ozdobi ją i nigdy niech nie zginie.
Słodkich snów.
Dobranoc.
Halloween to czas duchów, zjaw i potworów, czas tajemniczy, pełen niepewności i grozy. Co więcej, Halloween to czas dobrej zabawy i spotkań z przyjaciółmi! Ciekawą pamiątką z tego popularnego święta są okolicznościowa e-kartki z życzeniami na halloween lub zaproszenie na kostiumową imprezę, przygotowane w klimatyczny sposób.
Popularne, ale nieszablonowe motywy zdobiące nasze kartki spełnią potrzeby każdego entuzjasty święta Halloween, święta, które na dobre zakorzeniło się we współczesnej kulturze.
Okolicznościowe kartki na halloween, które możesz wysłać znajomym, zawierają motywy takie jak: tajemniczy księżyc w pełni nad ponurym cmentarzem, złowrogie szczerbate dynie przed złym domem, sabat czarownic przelatujący nad pogrążonym w mroku miastem, pająki tkające sieć na drzewach nawiedzonego lasu.
Jak wysłać e-kartki na halloween do znajomego? To nic trudnego. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych szablonów, wpisać treść strasznego życzenia na halloween (lub zaproszenia) i zapisać swoją e-kartkę na Halloween. Tak przygotowana elektroniczna kartka może zostać wysłana mailem, wiadomością mms, udostępniona w portalach społecznościowych lub zapisana na dysku Twojego komputera. Jeśli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu, udostępniamy do Twojej dyspozycji całą bibliotekę gotowych kartek, życzeń, wzorów. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, a Twoja e-kartka lub e-zaproszenie powstanie dosłownie w kilka sekund!
Jeśli zdecydujesz się na pobranie e-kartki halloweenowej na dysk możesz ją wydrukować i podarować bliskiej osobie lub znajomym. Tak przygotowana kartka na halloween to świetne uzupełnienie okolicznościowych prezentów lub strasznych dekoracji.
Warto pamiętać że Halloween to bogata i barwna tradycja. Święto, choć pod innymi nazwami pojawiało się już w starożytności. Nawet wtedy w czasie obrzędów przebierano się za potwory, przepowiadano przyszłość oraz składano ofiary! Charakter święta był jednak podobny jak dzisiaj. Chcemy pamiętać o naszych bliskich, którzy z nami są i których nie ma, chcemy również odstraszać złe duchu. Na szczęście ofiary zamieniliśmy na cukierki!
Kartki online: 117
All online: 420
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0028s, odsłon: , 22:46:08