Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślij ją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka z gniewnym mikołajem.

Tagi: mikołaj, gniewny mikołaj, rózga

Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
przepraszam też za to, że płakać mi się chce
przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
...............
Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite.
By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie,
tylko była kolorowa a na dole stał se browar.
Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało.
Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy się.
...............
Przepraszam, że Cię skrzywdziłem,
Przepraszam, że Cię zraniłem,
byłem głupi i źle narobiłem.
To że mnie już tak nie lubisz
do stu procent zasłużyłem,
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce.Przepraszam, że marzyć się ośmieliłem.
Przepraszam za Twój zmarnowany czas. Głupie pomysły ma każdy, lecz mądry je przemilcza.
Przepraszam i proszę o wybaczenie!
...............
Ile śmiechu w tym wierszyku,
ile nazwisk polityków,
ile rymów tu jest celnych,
ile mężów stanu dzielnych,
ile spraw ma Lepper w toku,
tyle szczęścia w Nowym Roku!
...............
Kto ty jesteś? Jajeczko.
Jaki znak twój? Żółteczko.
Gdzie ty mieszkasz? W skorupce.
W jakim kraju? W kurzej dupce.
...............
Przepraszam za wylane łzy,
przepraszam za koszmarne sny,
przepraszam za gorycz mnie otaczającą,
przepraszam za zdradę kującą,
przepraszam, że patrzę w Twoją stronę,
przepraszam za oczy obrażone,
przepraszam za zachodzące słońce,
przepraszam za kwitnące osty na łące,
przepraszam za cierpienie,
przepraszam za samo uwielbienie,
Przepraszam za to, że żyję.
...............
REKLAMA
Wszystkiego dobrego,
porsche Urbańskiego,
seksi tyłka jak Lopezka,
cycków jak Robaczewska.
Kasy Hiltonówny,
Skromności Tuskówny.
W łóżku Banderasa,
w garści zawsze asa.
...............
Anioł ostro w polu kima, bo za dużo wypił wina.
A Mikołaj też nie lepszy, pije wódkę wszystko pieprzy.
A choinka w chacie stoi, śmierdzi aż łeb boli!
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
...............
Zamykam oczy widzę Cię,
lecz znikasz gdy otwieram je...
Co noc Twój płacz zagłusza mój sen...
Nie chciałam nigdy skrzywdzić Cię...
...Zasypiam z nadzieją, że nadejdzie ten dzień...w którym znów spotkamy się...
Dzisiejszej nocy zabiorę Cię w śnie,
... i nie oddam póki nie zbudzę się...
Chciałabym przeprosić Cię,
Jutro wstanie nowy dzień...
3...2...1... czas na Sen.
...............
Jakieś dzwonki słychać z dala
to mikołaj zapie**ala,
zapie**ala aż się kurzy
bo zapierdol ma dość duży,
mimo wielkiej dziś roboty
z równowagą ma kłopoty,
rozerwany ma swój worek
i rozpięty ma rozporek,
spodnie całe wymiętolił
chyba z sanek się spier**lił,
alkoholu czuć aromat
najebany jak automat,
wysiadł z sanek głośno beknął
i wielkiego orła jebnął,
wyskoczyły mu dwa jaja
jak tu wierzyć w Mikołaja.
Wesołych Świąt!
...............
Wybacz mi, tak bardzo proszę.
To wszystko zło, co z przeszłości niosę.
Tak mi głupio, że zawiodłem i straciłem co było mi dane.
Największy skarb jakim jest zaufanie.
Ile bym dała, aby cofnąć czas,
by nie zdarzył się ten feralny raz.
...............
Nie chciałam by tak się stało.
Przepraszam... to za mało?
...............
Kartki online: 497
All online: 3627
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0063s, odsłon: , standard 15:22:31