Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki miłosne - Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Kartka serce kocham Cię
REKLAMA

Wiązanka z balonów

Kocham Cię! - Kartka dla ukochanej

Kocham Cię Mój aniołku

Kocham Cię każdego dnia
REKLAMA

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Róże w kształcie serca

Love w różnych językach

Kocham Cię każdego dnia

Wiedz że jesteś dla mnie wszystkim

Mój słodki aniołku

Kocham Cię moja słodka dziewczynko

Jesteś wyjątkowa

Mój słodki

Kocham cię na zawsze moja
REKLAMA

Miłość jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie tylko mogą spotkać nas w życiu, zaś posiadanie ukochanej osoby to prawdziwy skarb. Jeżeli zatem udało się nam już znaleźć kogoś takiego, to powinniśmy nieustannie dbać o to, aby nasz partner czuł się przez nas doceniony i wiedział, jak duże uczucia wobec niego żywimy.

Czytaj więcej ...
Bardzo pomocne mogą przy tym być niewielkie podarunki, takie jak kartki dla zakochanych zamieszczone w poniższej kategorii. Każdy użytkownik spotka się tutaj z szerokim wyborem najróżniejszych szablonów kartek miłosnych, dzięki czemu zawsze znajdziemy wśród nich coś, co spełni akurat nasze oczekiwania. Ponadto można tu również dodawać własne pomysły i tworzyć rzeczywiście wyjątkowe, unikalne kartki. Będzie to świetny pomysł na prezent przy każdej okazji, choć oczywiście taką kartkę miłosną można wysłać ukochanej osobie bez żadnego powodu, przypominając w taki sposób o swojej miłości. Oprócz samych szablonów znajdziemy tutaj szeroki wybór wierszyków oraz wyznań miłosnych, które mogą być umieszczone na wybranej przez nas kartce.
Kartki online: 85
All online: 616
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0025s, odsłon: , 06:28:01