Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki miłosne - Stwórz własną e-kartkę

Płonące serce

Róże w kształcie serca
REKLAMA

Różowe tulipany

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Miłosne listy

Bombonierka Kocham Cię
REKLAMA

Kochane Kobiety

Prezent z miłości

Kocham Cię Mój aniołku

Róże z miłości

Kocham Cię nie tylko w walentynki

Mój słodki aniołku

Jesteś wyjątkowa

Kocham Cię moja słodka dziewczynko

Różowa kartka Kocham Cię

Wiedz że jesteś dla mnie wszystkim
REKLAMA

Miłość jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie tylko mogą spotkać nas w życiu, zaś posiadanie ukochanej osoby to prawdziwy skarb. Jeżeli zatem udało się nam już znaleźć kogoś takiego, to powinniśmy nieustannie dbać o to, aby nasz partner czuł się przez nas doceniony i wiedział, jak duże uczucia wobec niego żywimy.

Czytaj więcej ...
Bardzo pomocne mogą przy tym być niewielkie podarunki, takie jak kartki dla zakochanych zamieszczone w poniższej kategorii. Każdy użytkownik spotka się tutaj z szerokim wyborem najróżniejszych szablonów kartek miłosnych, dzięki czemu zawsze znajdziemy wśród nich coś, co spełni akurat nasze oczekiwania. Ponadto można tu również dodawać własne pomysły i tworzyć rzeczywiście wyjątkowe, unikalne kartki. Będzie to świetny pomysł na prezent przy każdej okazji, choć oczywiście taką kartkę miłosną można wysłać ukochanej osobie bez żadnego powodu, przypominając w taki sposób o swojej miłości. Oprócz samych szablonów znajdziemy tutaj szeroki wybór wierszyków oraz wyznań miłosnych, które mogą być umieszczone na wybranej przez nas kartce.
Kartki online: 72
All online: 400
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0059s, odsłon: , 00:59:14