REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki miłosne - Stwórz własną e-kartkę

Wiązanka z balonów

Kartka serce kocham Cię
REKLAMA

Czerwone serca

Różowe tulipany

Kartka pluszowe serca

Karka z różami
REKLAMA

Oplecione serce

Kartka dla ukochanej

Wiosenna miłość

Kartka serce wycinanka

Kartka dla zakochanych

Kartka kolorowe serca

Serce z papieru

Świeczki serduszka

Serce i kokardy

Kartka dwa łabędzie
REKLAMA

Ostatnio stworzone kartki miłosne
Dzisiaj: 18, wczoraj: 872, tydzień: 2943, miesiąc: 11,348, wszystkich: 592,722
Miłego dnia KochanieŻyczenia urodzinowe dla męża Tomeczka:)

Mój Kochany, czegóż Ci życzyć w dniu tak wyjątkowym? Może więcej wolnego czasu, który spędzimy razem. I jeszcze- dużo zdrowia by wszystkie boleści Cię opuściły i radości w życiu każdego dnia z małych rzeczy.
Czasem jesteś moim przyjacielem, czasem kochankiem a czasem wkurzasz mnie strasznie , ale moje życie bez Ciebie nie było by tak piękne:-).
Jestem z Ciebie dumna i kocham Cię bardzo
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze można dostać w życiu.
Życzenia urodzinowe dla cudownego męża Piotra

Mój Kochany,
czegóż Ci życzyć w dniu tak wyjątkowym?
Może więcej wolnego czasu,
który spędzimy razem. Z pewnością dużo zdrowia i radości w życiu. Walczymy w tej samej drużynie,
dzielimy tajemnice nad kubkiem porannej kawy. Czasem jesteś moim przyjacielem, czasem przewodnikiem. Jestem z Ciebie dumna.
Mój kochany mąż to taki,
co dba o żonę, dzieci i dom.
Zarobi na chleb,
naprawi cieknący kran,
przytuli żonę w potrzebie.
Ale Ty nie jesteś kochanym mężem,
Ty jesteś najukochańszym, najwspanialszym
mężem na świecie!
Kocham Cię z całego serca!
Życzymy Ci z dziewczynkami wszystkiego co najlepsze można dostać w życiu.

Kochająca Żona z dziećmi
Kochanie dziękuję ci bardzo za te najlepsze wspaniałe oraz słodkie 6 miesiący u twego boku.Mój ty skarbie gdy Cię poznałam stałeś się dla mnie najważniejszą osobą w moim życiu.Jesteś tak czuły kochany widzę ze ci zależy ze nie pozwolisz żeby mi się krzywda stała.Jesteś moim oczkiem w główce moim sensem życia moim aniołkiem skarbem koteckiem pysiem cukiereczkiem moją miłością na zawsze. Skarbie czekałam na ciebie od kilku miesięcy i się zjawiłes.Jestem bardzo szczęśliwa z tobą na zawsze ten pierścionek oznacza ze juz jestem twoją dziewczyną na zawsze i ze nie opuszczę cie aż do naszej śmierci.
Obiecuje że przejdę przez resztę życia z Tobą trzymając Cię za rękę. Pokazałeś mi czym jest prawdziwa miłość i nauczyłeś mnie szczerze i prawdziwie kochać. Teraz już wiem, że jedną z najważniejszych decyzji jakie podjęłam w życiu było skierowanie moich uczuć w twoją stronę. Obiecuje być nie tylko twoją dziewczyną, narzeczoną i żoną ale też najlepszą przyjaciółką. Dzielić z Tobą dobre chwile i te złe. Kocham Cię całym swoim sercem i przysięgam kochać zawsze tylko Ciebie kochanie.
Ps. Inni uważają że jestem najgorsza dziewczyna że nie umiem się odezwać że ty mnie zostawisz i wgl ale to nie prawda ja słyszę z twoich ust że mnie kochasz i widzę że jesteś szczęśliwy ze mną i wgl ja Ciebie też kocham pamiętaj słoneczko
Dziękuję Ci że jesteś misiu i oby jak najdłużej Skarbek
Twoja malutka niunia ❤❤
Miłość jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie tylko mogą spotkać nas w życiu, zaś posiadanie ukochanej osoby to prawdziwy skarb. Jeżeli zatem udało się nam już znaleźć kogoś takiego, to powinniśmy nieustannie dbać o to, aby nasz partner czuł się przez nas doceniony i wiedział, jak duże uczucia wobec niego żywimy.

Czytaj więcej ...
Bardzo pomocne mogą przy tym być niewielkie podarunki, takie jak kartki dla zakochanych zamieszczone w poniższej kategorii. Każdy użytkownik spotka się tutaj z szerokim wyborem najróżniejszych szablonów kartek miłosnych, dzięki czemu zawsze znajdziemy wśród nich coś, co spełni akurat nasze oczekiwania. Ponadto można tu również dodawać własne pomysły i tworzyć rzeczywiście wyjątkowe, unikalne kartki. Będzie to świetny pomysł na prezent przy każdej okazji, choć oczywiście taką kartkę miłosną można wysłać ukochanej osobie bez żadnego powodu, przypominając w taki sposób o swojej miłości. Oprócz samych szablonów znajdziemy tutaj szeroki wybór wierszyków oraz wyznań miłosnych, które mogą być umieszczone na wybranej przez nas kartce.
Kartki online: 47
All online: 377
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0026s, odsłon: , 07:54:44