Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
2556
Kartki online:
319
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Nie chciałam by tak się stało. Przepraszam... to za mało? Życzy TWOJE IMIĘ
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Kwitnąca miłość.
Tagi: kwiaty, życzenia, wiersz
Imieninowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Urodzinowe
Przeprosiny
Podziękowania
Dzień urodzin jest wspaniały,
wokół bliscy przyjaciele,
torcik z kremem doskonały
i serdecznych życzeń wiele.
Ta przepiękna atmosfera zawsze sprawia,
że ten dzień bardzo wzrusza,
dech zapiera i odsuwa smutki w cień.
...............
W dniu urodzin Kochana moja,
niech się śmieje buzia Twoja,
niech zniknie złość i troska,
żyj w szczęściu i radości.
Miej w tym dniu dużo gości,
zdrowia życzę jak najwięcej
i całuję najgoręcej.
...............
Uśmiechnij się solenizantko,
puchary szampanem napełnij prędko,
Twoi goście niech pija Twe zdrowie,
resztę później Ci dopowiem.
...............
Dziękuję za pamięć,
dziękuję za serce.
Kłaniam się pięknie
w serdecznej podzięce.
I choć to świat wirtualny
- to ciepło się czuje.
Za to, że JESTEŚ !
- serdecznie Ci DZIĘKUJĘ!
...............
Mamo, mamusiu!
Ty jedna mnie wychowujesz.
Ty jak kochać i szanować pokazujesz.
Ty jesteś moim skarbem i do wszystkiego zamiłowaniem.
Za to wszystko dziękuję Ci Kochanie!
...............
Mógłbym pisać "życzę ci wszystkiego najlepszego",
lecz zapomnij, dziś nic z tego!
To twój dzień, więc napiszę coś od siebie i szczerego.
A więc chciałbym i głęboko ci tego życzę,
byś wierzyła w siebie i przeżyła pięknie swoje życie.
Byś o ludziach nigdy nie zapominała
i w potrzebie pomagała.
W zdrowiu długo żyła,
każdym dniem się cieszyła.
By Cię szczęście szukało,
gdy zwątpienie omotało.
Chcę dla Ciebie dobrego,
żyj tak, byś była dumna z tego!
...............
REKLAMA
W dniu Twych Urodzin, moja kochana
życzę Ci pięknych chwil już od rana,
lekkich wieczorów i miękkich nocy,
niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy.
...............
Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi
którą wybrałaś w wędrówce życia
choćby Ci ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia!
...............
Skromny pierścień na dłoni,
mówi dobrze o niej,
włosy gładko ułożone,
dla mych rąk stworzone,
usta - niespokojne,
gdy moich czuje dotyk.
Kobieta - najsilniejszy narkotyk.
...............
W dniu Twych urodzin, moja kochana, Życzę Ci pięknych chwil już od rana. Lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy. Aby wszystkie cudowne dni w żółwim tempie upływały Ci. By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, a słońca promyki w Twym sercu igrały.
...............
Dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła,
kochanych i kochających,
zdrowia i cierpliwości.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Kartki online:
319
All online:
2556
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0326s, odsłon: , standard 04:58:34