Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
986
Kartki online:
180
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Żaneta! Widzisz...? 40 to wcale nie tak dużo ! :) Najlepsze życzenia urodzinowe ! Bądź zdrowa, szczesliwa i zdobywaj świat :)
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Kartka na podziękowanie.
Tagi: podziękowanie, wdzięczność, dziękuję
Imieninowe
Urodzinowe
Rośnij duża, dzielna, zdrowa,
w 100% odlotowa.
Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało.
Pij wiele, jak najlepsi przyjaciele.
Kochaj szczerze, a swą duszę Ci powierzę.
...............
Składam Ci życzenia serdeczne, gorące
przede wszystkim miłości, bo to najcenniejsze.
Dużo radości, wszelkiej pomyślności,
a w ogóle zmartwień i żadnych przykrości.
Nadzieją, cierpliwość niech Ci oni napełnią
i wkrótce niech Twoje marzenia się spełnią.
...............
Urodzinki, urodzinki,
Wszyscy robią słodkie minki
Żyj nam długo i szczęśliwie,
Pomyśl czasem o nas mile.
...............
Życzę Ci miłości wiele
coś przyrzekał ją w Kościele
i radości z dzieci zdolnych
oraz dni od smutków wolnych.
Dużo wiem o Twoich sprawach,
lecz niczego o Twych wadach,
zalet w Tobie bardzo wiele,
Więc życzenia te są szczere!
...............
Zdrowia, szczęścia, pomyślności!
Sto uśmiechów i radości!
Mnóstwo kasy, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń!
...............
Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować,
najcudowniejszy jaki znać mogę.
Byś w takt muzyki wirując śmiało,
zawsze zgubiła smutek i trwogę.
...............
REKLAMA
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
W dniu tak uroczystym, w dniu Twego święta, składa Ci życzenia ten, kto o Tobie pamięta. By życie Twe było kwiatkami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek. By obce Ci były kłopoty i niedole.
...............
Życzę ci szczęścia, dużo radości i długiej jeszcze szczęśliwszej przyszłości.Niech Ci los z oczu łez nie wyciśnie, niech twoje plany spełnią się pomyślnie! Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu twego święta będzie spełnione.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
...............
Dziś Ci życzę najmilsze życzenia
Zdrowia, szczęścia i powodzenia.
Sto lat! Sto lat! najmilsze życzenia
Niech cię słońce opromienia
Niech cię przytula rodzina
Niech cię obleje foruna
Niech ci kupi rodzina
prezenty najfajniejsze
Niech cię każdy zapamięta,
Bo inaczej nie będzie święta.
...............
Porządku w życiu,
umiaru w piciu,
dobrego zdrowia,
szczęścia w miłości,
przyjaciół nowych,
snów kolorowych,
rodzinki licznej,
pociechy ślicznej,
wspaniałej pracy,
wysokiej płacy,
pomysłów wielu,
dojścia do celu,
rekordów bicia.
W dniu tak pięknym i wspaniałym,
życzę Ci serduszkiem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia i radości.
Być może masz też inne życzenia,
więc też życzę ich spełnienia!
...............
Wszystkie ziomki z Twojej paki
już szykują 4 paki
a do tego wielką falą
z życzeniami teksty walą:
Niech Się browar ostro leje
Niech uczelnia w głos się śmieje
Niech Ci Doda zrobi loda
Niech pogoda odjazdowa
Super fury, super chaty
abyś zawsze był bogaty.
...............
Kartki online:
180
All online:
986
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.007s, odsłon: , standard 23:54:53