Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka z tortem urodzinowym.

Tagi: urodziny, tort

Urodziny dzień pamiętny
słać życzenia jestem chętny.
By Ci życie pięknym było,
by Ci czas upływał miło.

Bądź wesoła każdy dzionek,
śpiewaj trele jak skowronek.
Miej przyjaciół w każdym kątku,
zawsze miła bez wyjątku.

Do tych życzeń chcę dołożyć
szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Miłych dni, spokojnych nocy,
chwil szczęśliwych Ci pomnożyć!
...............
Dużo słońca i radości,
Ogrom szczęścia, pomyślności,
Abyś wszystko, co byś chciała,
Z wielką łatwością zdobywała,
Tego wszystkiego życzę Ci,
No i samych pogodnych dni.
...............
Z okazji urodzin życzę ci aby jedynymi łzami, które pojawią się w twoich oczach, były kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy, nie zakryły chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, radość i i miłość były przeznaczeniem Twych dni!
...............
Dużo swobody,
pięknej pogody,
pomysłów wielu,
dojścia do celu.
Psa z rodowodem,
domu z ogrodem.
Rekordów bicia
i stu lat życia.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.
Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała,
nie będziesz wiedziała co tracisz...Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz... tego Ci życzę z całego serca Alu. Pamiętaj, że jako Twoja przyjaciółka będę Cię wspierać, że możesz na mnie polegać i wiedz, że nie jesteś zwykłą dziewczyną. Jesteś wspaniała i mimo, że czasem sobie odpuszczasz, to wiem, że jesteś silna i wytrwała i moge Ci powierzyć różne sekrety. Wiem też, że w głębi duszy jesteś wrażliwa, a wokół siebie tworzysz mur, za którym skrywasz swoje uczucia. Otwórz się, daj się odsłonić od środka, niech Twoje uczucia wypłyną na wierzch i sprawią, byś była kimś wartym podziwu. Pamiętałam, pamiętam i będę pamiętać o Tobie.
...............
REKLAMA
Urodziny - dzień radosny,
trochę zimy, trochę wiosny.
Każdy składa Ci życzenia
zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Bądź szczęśliwy i kochany,
przyjmij od nas tulipany!
Tort dla Ciebie też dziś mamy
i prezenty też Ci damy.
Niech Ci życie miło płynie,
niech Cię smutek dziś ominie.
Sto lat Tobie zaśpiewamy,
bo Cię wszyscy bardzo kochamy!
...............
Żyj, nie licząc wcale lat,
wciąż z rozkoszą patrz na świat!
Silę ducha, myśli, nóg
niech jak dotąd daje Bóg!
Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij
i rozkosznie zawsze śnij!
Niechaj młodość w duszy wre,
ogrzewając życie Twe!
...............
Dziś jest dzień,
w którym smutki idą w cień,
a marzenia się spełniają
i otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Ci miłości i radości
oraz życia bez przykrości.
Żeby każdy dzień był taki,
w którym słonko daje znaki,
że blisko Ciebie jest ktoś,
kto bardzo kochać Cię chce.
...............
Życzę...
Poczucia harmonii i wewnętrznego wyciszenia...
Świadomej akceptacji tego kim byłaś i jesteś...
i zadowolenia ze swego ziemskiego istnienia....




...............
Życzę Ci częstych spotkań z ludzką życzliwością,
Uśmiech niech będzie twym stałym kompanem,
Każdy dzień nich stanie się jedną wielką radością,
Po prostu niech wszystko układa Ci się wspaniale.
...............
40-lat minęło,
a ty wciąż wyglądasz młodo.
Choć gdzieniegdzie siwy włosek,
pomarszczony trochę nosek,
to księżniczką jesteś drogą,
i wciąż darzę Cię rozkoszą błogą.
W ten dzień jedyny i wspaniały,
życzenia ci składa przyjaciel mały.
...............
Kartki online: 203
All online: 1253
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0063s, odsłon: , standard 00:33:49