REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka urodzinowa, niebieska.

Tagi: prezenty, podarunki, podarek, upominek

Nim świt obudzi noc
dotykiem ciepłych mgieł,
nim dzień ożywi Świat:
uciesz swój wzrok
spokojem jasnych barw.
Nim Cię zachwyci kwiat,
nim znów postawisz krok
ja jestem już i życzeń
składam moc.
Niech Bóg prowadzi Cię
przez piętra długich lat,
niechaj rysuje piękny
życia kształt,
byś mógł wciąż na przód iść,
byś w radości wciąż trwał!!!
...............
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci...
...............
Na kartce nabazgrzę 40-stkę,
ale to tylko symbol liczbowy,
w głębi duszy wciąż jesteś młody,
wciąż bawić się umiesz wspaniale.
Nie rezygnuj z piwka wcale
i wciąż baluj nad bale.
...............
Poprzez łąki, dolinami,
biegnie kangur z życzeniami.
Spieszy się, by być na czas.
Wie, że dziś urodzinki masz!
Serdeczne życzonka
samego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
uśmiechu na twarzy
i wszystkiego o czym marzysz.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Życzę Ci szczęścia, dużo radości i długiej, szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się w życiu wiedzie pomyślnie, wszystko, co piękne i wymarzone, w dniu Twego święta niech będzie spełnione!
...............
REKLAMA
Życzę Ci, abyś w codziennej gonitwie nigdy nie zapominała o swoich marzeniach i nigdy nie zwątpiła w swoje możliwości. Reszta przyjdzie sama.
...............
W tym niezwykłym dniu życzę Ci, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech, abyś osiągnęła wszystko to, co sobie założyłaś i by nigdy nie zabrakło Ci ciepła kogoś bliskiego. Ponad wszystko życzę Ci zaś spełnienia najskrytszych marzeń i wielu niezapomnianych wrażeń.
...............
W dniu Twojego święta
Jest ktoś kto o Tobie pamięta
Pamięta o Tobie i śle Ci życzenia
By spełniły się wszystkie Twoje marzenia
Żyj w szczęściu i radości
A uśmiech niech Ci życie uprości.
...............
Żebyś chyląc się ku starości,
gdy ci będą dokuczać obolałe kości,
mówił śmiało,
że Ci jeszcze życia mało.
...............
W urodziny Twoje życzę Ci,
Serce moje, miłości i kochania
aż do naszego skonania
...............
W dniu Twoich Urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!
...............
Kartki online: 203
All online: 1281
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0302s, odsłon: , 21:50:33