REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Róże miłosne.

Tagi: miłość, walentynki, serce, kwiaty

Choć nie jestem seksu bombą
i nie jeżdżę super Hondą,
nie mam biustu XXL
i na koncie wielu zer
to bądź pewny mój kochany,
że jesteś mi pisany.
...............
Liścik ten do Ciebie piszę,
bo coś w głębi serca słyszę.
Jeśli chcesz to go przeczytaj,
gdy przeczytasz to nie pytaj
bo gdy Ciebie zobaczyłam
to o Tobie w nocy śniłam.
Bardzo mi się spodobałeś
coś pięknego w sobie miałeś.
Twoje usta, oczy, włosy,
mają w sobie dar uroczy.
A Twój uśmiech miły taki,
jakby gdzieś śpiewały ptaki.
Może głupstwo wypisałam,
lecz się w Tobie zakochałam!
...............
Przyszłam do Ciebie cichutko boso,
przemoczona deszczem i rosą.
Przyszłam, bo tęskniłam za Tobą,
przyszłam, bo jesteś niezwykłą osobą,
przyszłam by słońce Ci w dłoniach nieść,
przyszłam by podać Ci rękę i
chcę Ci szepnąć na dobranoc,
że dziękuję Ci za wszystko,
bo choć dzieli nas pół świata,
to w tej chwili jesteś blisko.
...............
Jest wielu chłopców na świecie,
i wolno mi kochać każdego.
Dlaczego, powiedz, dlaczego,
Ciebie wybrałam jednego.
...............
Jesteś cudem nad cudy,
z Tobą nie ma nudy!
Kocham Cię nad życie,
choć to ukrywam skrycie.
Bądź, proszę, mym Walentym
zawsze uśmiechniętym.
...............
Dzisiaj nasze walentynki,
przyjmij miłość swej dziewczynki
rano uśmiech i śniadanie
a wieczorem całowanie.
Ja Cię bardzo kocham i Ty mnie kochaj też,
kwiat bez wody więdnie, ja bez Ciebie też.
...............
REKLAMA
I ta kartka zginąć może,
zetrze się pisanie,
lecz wyryta w sercu miłość
na wieki zostanie.
...............
Stworzymy symfonię, symfonię miłości,
niech równym rytmem biją nasze serca,
niech biją uczuciem do tego są stworzone,
bo serca samotne to serca chore.
Choć trudno sercu spotkać drugie serce,
to gdy się spotkają stworzą potęgę,
potęgę doskonałą, eksplozję radości,
potęgę dobra, która drzemie w miłości.
...............
Kocham zapach lasu leśnego,
kocham widok nieba lśniącego,
kocham wszystko co się wokół dzieje,
ale nic nie pokona mojej miłości do Ciebie!
...............
Zawsze byłam razem z Tobą,
w moich oczach byłeś Ty,
lecz zabrała mi Cię inna,
w moich oczach błyszczą łzy.
...............
Kocham Twe ładne oczy,
kocham kolor Twych warkoczy,
kocham Twoją rączkę białą,
Ciebie miła kocham całą!
...............
Patrzę z ogromną tęsknotą
na niebo różem pachnące,
ze śladów cichych poranka
zbieram Ci nutki tańczące.
I mgły zabieram z ochotą,
te chwile kapiące deszczem
zastąpię ciepłym uśmiechem.
Czy potrzebujesz coś jeszcze?
Przesyłam ciepło serca
i czułych słówek ślę wiele.
Czy masz specjalne życzenia
bo uśmiechem też dzielę.
...............
Kartki online: 589
All online: 2505
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0071s, odsłon: , standard 11:41:58