REKLAMA
Kartki na 18 urodziny - Stwórz własną e-kartkę
Filoetowe balony Prezenty Urodziny Zielone urodziny Rodziny w pasteli
REKLAMA
Różowa kartka urodzinowa Kartka 18 urodziny Kolorowy Tort urodzinowy Urodzinowy lizak Kolorowe ozdoby Kartka na osiemnastkę Urodzinowe balony Rysunkowe urodziny
REKLAMA
Karka z prezentami Rysunkowy zwierzak Urodziny czapeczki Prezent z kokardą Tort ze świecami
REKLAMA

Osiemnaste urodziny to najważniejsze wydarzenie w życiu młodego człowieka. Z tej okazji urządzane są przyjęcia, jednak i od zaproszonych gości wymaga zaangażowania w wyjątkowy prezent. Trendy na osiemnastkowe podarki sugerują wszelkiego rodzaju humorystyczne gadżety od koszulek przez bieliznę, ironiczne plakaty czy nawet komiczne karykatury jubilata. Co jednak zrobić, gdy z jakiegoś powodu nie możemy być obecni na urodzinowym przyjęciu, a wypadałoby sprezentować mu coś specjalnego? Z pomocą przychodzi nasza strona na której znajdziecie ogromną ilość wirtualnych kartek okolicznościowych, spośród których można wybrać też takie upamiętniające 18. urodziny. Jest to wspaniała alternatywa dla tych którzy cenią sobie oryginalność.

Czytaj więcej ...
Albowiem dzięki naszej ofercie możecie stworzyć unikalny upominek, przez wzgląd, że na naszej stronie istnieje wiele wzorów, motywów dzięki czemu, e-kartka będzie miała indywidualny charakter. Nie mniejszą rolę odgrywają życzenia, które można wybrać spośród gotowych tekstów, lub stworzyć własny, wykorzystując popularne sentencje, cytaty ulubionych autorów lub po prostu dzięki własnej inwencji twórczej stworzyć krótką rymowankę lub wiersz dedykowany jubilatowi. Możemy być pewni, że taki tekst w akompaniamencie wybranego motywu będzie idealnym rozwiązaniem na osiemnastkowy upominek. Sam proces tworzenia kartki jest bardzo prosty i przede wszystkim całkowicie darmowy. Pierwszym etapem będzie wybór wyglądu kartki na 18 urodziny. Spośród wielu oryginalnych motywów należy wybrać interesujący wzór przewodni e-kartki. Po tym, przenosimy się do panelu edycji tekstu, gdzie możemy wpisać urodzinowe życzenia. Dzięki podglądowi elektronicznej kartki, możemy swobodnie kontrolować jej ostateczny wygląd. Gdy kartka osiągnie ostateczny wygląd, warunkiem przejścia do następnego etapu, jest podpisanie się. Od nas należy przekazanie kartki, możemy pobrać plik na dysk, a następnie opublikować na stronie głównej portali społecznościowych solenizanta lub przez skopiowanie linka do kartki i przekazać go dalej. Prosty gest, dużo radości.
Kartki online: 43
All online: 233
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.1031s, odsłon: , 05:01:51