Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA

Najlepsze kartki Bożonarodzeniowe

Wesołych świąt Bożego Narodzenia Ewelina z rodziną

5

Życzą Natalia Sławek i Pola

5

REKLAMA


Emilia i Marcin z Jakubem i Bartkiem

5

Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych Dla CÓRKI AGNIESZKI TATA i MAMA

5

REKLAMA


Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych Dla CÓRKI AGNIESZKI TATA

5

Magda,Michał,Bartek

5

REKLAMA


P.Hania

5

Michał, Kuba, Joanna i Marek

5

REKLAMA


Życzy Ala

5

Życzą N.N.K.I Walczakowie

5

REKLAMA
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to okres, gdy będziemy nawzajem składać sobie najbliższe życzenia. Gdy jesteśmy blisko możemy osobiście przekazać sobie życzenia. Nie zawsze jednak istnieje możliwość żeby kartka bożonarodzeniowa została przekazana osobiście. Jednocześnie chcemy pamiętać o osobach, które w tych dniach nie mogą być obok nas. Przez lata sposobem na wyrażenie tej pamięci były przesyłane kartki świąteczne. Tradycja wysyłania kartek ma w Polsce długoletnią historię. Jednocześnie ostatnie lata to okres, gdy zamiast kartek zaczęliśmy wybierać nieco inne formy życzliwości świątecznej wobec osób, które nie mogą być tego dnia z nami.

Czytaj więcej ...
Również na naszej stronie możecie skorzystać z takich innowacyjnych form, które mogą zastąpić Wam tradycyjne przesyłanie kartek świątecznych. Postawiliśmy na zachowanie tradycyjnych kartek z połączeniem elementu elektronicznego. Tak powstały dla Państwa e-kartki z motywem Bożonarodzeniowym, które możecie znaleźć w tej kategorii. Do Waszej dyspozycji pozostają różne kartki, które mają zróżnicowane estetycznie elementy. Dzięki temu w ofercie znajdzie coś ciekawego zarówno osoba przywiązana do tradycji, która chce znaleźć kartki z Panem Jezusem i żłóbkiem, jak i też Ci, którzy szukają świeckich elementów tradycji Bożonarodzeniowej. Możecie skorzystać z kartek, które mają motywy mikołajkowe bądź też takich, które mają elementy humorystyczne związane między innymi z reniferami.

Tak szeroką ofertą kartek bożonarodzeniowych chcemy trafiać do nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy nadal wahają się czy zastąpić tradycyjny kartki tymi o elektronicznym charakterze. Zachęcamy do tego przede wszystkim ze względu na wygodę przygotowania takiej kartki i co również ważne mniejszych kosztów. Wysłanie zwykłej kartki to koszt 1,65 zł, natomiast w przypadku kartek elektronicznych są one całkowicie darmowe, gdy wysyłamy je mailem. Gdy ilość kartek jest większa oszczędność ta będzie zauważalna. W ramach naszych kartek Bożonarodzeniowych możecie samodzielnie przygotować życzenia, które będą na kartce, bądź też zdecydować się na jedną z gotowych wersji, które dla Was przygotowaliśmy.
Kartki online: 180
All online: 623
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0082s, odsłon: , 05:53:50