Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA

Kartki firmowe

Partnerów

3

30 w Restauracji "MAGILLO" Będzie nam niezmiernie miło Wszystkich ugościć

3

REKLAMA


O godzinie 19

3

Wanie przy dźwiękach kolęd

3

REKLAMA


Serdecznie zapraszamy Pracowników i Partnerów firmy GOMAR na spotkanie wigilijne i wspólne biesiado

3

Serdecznie zapraszamy Pracowników i Partnerów firmy

3

REKLAMA


MAŁGORZATA i MAREK WITWICCY

3

Będzie nam niezmiernie miło Wszystkich ugościć

3

REKLAMA


Dnia 16.12.2022r. o godzinie 19:30 w Restauracji "MAGILLO"

3

Na spotkanie wigilijne i wspólne biesiadowanie przy dźwiękach kolęd

3

Wysyłanie kartek świątecznych zawsze było bardzo cenione i wciąż pozostaje w modzie ? to już niezwykle istotna tradycja, choć z biegiem czasu uległa unowocześnieniu. Osoby bardziej konserwatywne wciąż gustują w kartkach wypisywanych ręcznie. Ci jednak, którzy bardziej hołdują współczesności, cenią sobie wygodę, a jednocześnie pragną szybko dotrzeć do szerokiej rzeszy współpracowników i znajomych, decydują się na wysyłanie kartek elektronicznych. E-kartki firmowe są wirtualnymi pocztówkami, które można rozsyłać za pomocą poczty elektronicznej. Cechują się wielkim urokiem, żywymi barwami, fantastycznymi życzeniami, natychmiastowym czasem dostarczenia, a także możliwością dopasowania do każdej okazji. Nieoceniona jest również możliwość dowolnej ich modyfikacji ? możemy wybierać pomiędzy niesamowicie wieloma wzorami, zmieniać swój wybór, skorzystać z istniejących życzeń, albo też wymyślić własne, pozostawić zawsze czytelny podpis i kilkoma kliknięciami posłać oryginalną, stworzoną na specjalne zamówienie kartkę do wielu osób jednocześnie!

Czytaj więcej ...
To nie wszystkie możliwości! Wybraną kartkę można w bardzo szybki i prosty sposób zamieścić w przestrzeni internetowej, na takich portalach jak: Twitter, Facebook, Google+ W ten sposób trafi nawet do tych, którzy są z nami związani, jednak z oczywistych względów (przede wszystkim ilościowych) nie otrzymali od nas prywatnej wiadomości.
Jeśli zaś obawiamy się, że ktoś mógłby na przykład w okresie świąt nie zaglądać do internetu, możemy wysłać e-kartkę poprzez wiadomość SMS.
Każdy pracownik poczuje się wyróżniony, gdy otrzyma podobną kartkę od swojego szefa. Są one także znakomitym pomysłem dla pracowników na bycie pozytywnie zapamiętanym przez dyrektora ? któż nie chciałby otrzymać eleganckiej i oryginalnej kartki? Będą one także budować dobre relacje z partnerami biznesowymi, którzy z uznaniem i życzliwością odniosą się do pamiętania o nich przy różnych, ważnych okazjach, czy wydarzeniach. Wszyscy klienci również będą bardzo zadowoleni, gdy dane przedsiębiorstwo postanowi wysłać do nich kartkę firmową z życzeniami ? ciężko byłoby trafić do każdego w tradycyjny sposób, ale przestrzeń internetowa nie posiada takich ilościowych barier. Można być pewnym, że wpływa to na korzystne postrzeganie firmy oraz buduje markę. Stali klienci będą wiedzieć, że się o nich pamięta i z tym większą przyjemnością odwiedzą naszą firmę ponownie. Tym chętniej wyrażą także pozytywną opinię o niej swoim znajomym, a to przyciągnie kolejnych zainteresowanych.
E-kartki są nowoczesne, ekologiczne (ileż papieru marnuje się co roku na tradycyjne kartki!), nie skłaniają do magazynowania niepotrzebnej makulatury, ani też wyrzucania ich z żalem do śmieci po pewnym czasie. Wirtualne kartki spodobają się każdemu i przez każdego zostaną docenione. Nasz specjalny, firmowy dział jest tak szeroki i różnorodny, że z pewnością wszyscy odnajdą coś idealnego dla siebie. Zachęcamy do przejrzenia i skorzystania z oferty!
Kartki online: 559
All online: 843
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0058s, odsłon: , 20:49:00