Że można już u mnie dokonywać wpłat za podatek i opłaty za wywóz śmieci ;-)
Wyślij kartkę w prosty sposób!
Chcesz nas wesprzeć? postaw kawusię
Treść kartki:
Miło mi poinformować,
że można już u mnie dokonywać wpłat za podatek i opłaty za wywóz śmieci ;-)
SOŁTYS
29-10-2019 13:42