Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślij ją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka serce wycinanka.

Tagi: miłość, serca, życzenia, listy

Nawet słoniki porcelanowe,
kotki, żyrafy całe pluszowe,
dziś wysyłają swe Walentynki...
Ja wrzucam moją do Twojej skrzynki.
...............
Życzę Ci mamo
stu lat życia w uśmiechu
i radosnych oddechów
milion chwil bez złości
i wszelkiej pomyślności.
...............
14 lutego piękna to data,
każdy dostaje wtedy buziaka,
każdy każdemu miłość wyznaje
i wiele związków wtedy powstaje,
może i nasz wtedy powstanie,
tylko czy kochasz mnie kochanie?
...............
Żebyś zawsze pamiętała,
żebyś mnie bliziutko miała,
żebyś zdrowiem się cieszyła,
żebyś uśmiechnięta była,
żebyś nerwów nie traciła
oraz sto lat przeżyła.
...............
Mam dla Ciebie bukiet życzeń,
moja Mamo ukochana,
niech Twa buzia będzie zawsze
tylko roześmiana,
niech Ci szczęście oraz zdrowie
nieustannie dopisują
nich się Twoje marzenia
w każdym dniu realizują.
...............
Miłość, to znaczy, że jesteś przy mnie,
miłość, to znaczy, że o mnie myślisz,
miłość to sprawi, że mi się przyśnisz,
miłość - cóż może być piękniejszego,
niż nas dwoje w Dzień Walentego.
...............
REKLAMA
Najpiękniejsze składam Ci życzenia,
Z głębi serca płynące, czekając ich spełnienia,
Niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie,
Niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie,
i wszystko co piękne, wymarzone,
niech w Twoim życiu będzie spełnione.
...............
Kocham Cię szczerze,
na rowerze, na Rivierze,
przy barierze i ruderze,
nago i w swetrze,
jak kaczka własne pierze,
na spacerze, w atmosferze,
w dobrej wierze
i tak, że aż mnie cholera bierze.
...............
Przyszłam do Ciebie cichutko boso,
przemoczona deszczem i rosą.
Przyszłam, bo tęskniłam za Tobą,
przyszłam, bo jesteś niezwykłą osobą,
przyszłam by słońce Ci w dłoniach nieść,
przyszłam by podać Ci rękę i
chcę Ci szepnąć na dobranoc,
że dziękuję Ci za wszystko,
bo choć dzieli nas pół świata,
to w tej chwili jesteś blisko.
...............
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
i oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
i serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.
...............
Ta walentynka to nie oznaka miłości
lecz zwykłej sympatii, koleżeńskości
jeśli nie wierzysz, zapytaj się mnie
a wtedy powiem, że bardzo lubię cię.
...............
Liścik ten do Ciebie piszę,
bo coś w głębi serca słyszę.
Jeśli chcesz to go przeczytaj,
gdy przeczytasz to nie pytaj
bo gdy Ciebie zobaczyłam
to o Tobie w nocy śniłam.
Bardzo mi się spodobałeś
coś pięknego w sobie miałeś.
Twoje usta, oczy, włosy,
mają w sobie dar uroczy.
A Twój uśmiech miły taki,
jakby gdzieś śpiewały ptaki.
Może głupstwo wypisałam,
lecz się w Tobie zakochałam!
...............
Kartki online: 574
All online: 4216
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0073s, odsłon: , standard 03:16:04