REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Śmieszne kartki - Stwórz własną e-kartkę

Kartka komiksowa

Śmieszny kotek
REKLAMA

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Kartka z zakochanym pieskiem

Wesoły koń

Kartka śmieszna krowa
REKLAMA

Cool babcia

Zdziwiony piesek

Kartka zwalniam się

Kartka Śmieszna krowa

Kartka śmieszne paluszki

Kartka z kotkiem i kwiatkiem
REKLAMA

Ostatnio stworzone Śmieszne kartki
Dzisiaj: 162, wczoraj: 299, tydzień: 1494, miesiąc: 6,688, wszystkich: 449,376
Najserdeczniejsze życzenia imieninowe ☺ spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia oraz uśmiechu na każdy nadchodzący dzień życzy Karolina i MarcinNiech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje imieninki!

Najlepszego Asieńko !
Szanowni Państwo,
Z okazji Jubileuszu XX-lecia powiatu lubińskiego serdeczne gratulacje i podziękowania za wspólną troskę i pracę na rzecz rozwoju naszej małej powiatowej ojczyzny.
Dziękuję Wam za dotychczasową wspólną, codzienną pracę, za niebanalne pomysły i trafne decyzje. Dziękuję za wsparcie i godne reprezentowanie powiatu lubińskiego. Dziękuję za siłę włożoną w pokonywanie trudności i wytrwałość w dążeniu do celu.
Liczę, że Wasze zaangażowanie w pracę zaowocuje satysfakcją z wykonywania powierzonych zadań. Wierzę, iż w dalszym ciągu będziecie z poświęceniem wywiązywali się ze swoich obowiązków, czerpiąc z tego wiele zadowolenia i spełnienia.
Wszystkim pracownikom powiatu lubińskiego życzę samych sukcesów, aby Wasze wysiłki były zawsze doceniane i zauważane przez mieszkańców naszego powiatu. Życzę radości, optymizmu, pogody ducha i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać ;)


Adam Myrda
Drodzy koledzy i koleżanki,

Nadszedł czas aby się rozstać, dlatego chciałabym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość i pomoc kiedy jej potrzebowałam.

Są wśród Was osoby, o których mogę powiedzieć, że są i mam nadzieję nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko współpracownikami. Jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.
KASIA SOPALA
Śmiech to zdrowie - to nieco wyświechtane powiedzenie ma jednak coś w sobie. Rzeczywiście warto być uśmiechniętym, radosnym. Śmiech daje nam lepsze samopoczucie i sprawia, że jesteśmy lepiej postrzegani przez innych. Dlatego proponujemy Wam kategorię - śmieszne kartki, które mają wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Czytaj więcej ...
Nasza baza śmiesznych kartek to kilkanaście różnych propozycji, na których dominują humorystyczne obrazki. Poszczególne kartki przeznaczone są na różne okazje, dzięki czemu zawsze będziecie mogli dopasować coś do aktualnych potrzeb.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które proponujemy jest możliwość samodzielnego przygotowania śmiesznego tekstu, który znajdzie się na kartce. Dzięki temu możecie skorzystać z humorystycznego szablonu obrazkowego wpisując indywidualne życzenia dla osoby, którą chcecie obdarować. Ewentualnie możecie skorzystać z gotowego tekstu umieszczonego w naszym systemie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy śmiesznych kartek na każdą okazję, dzięki nim na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech.
Kartki online: 91
All online: 393
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0025s, odsłon: , 12:00:19