REKLAMA
Śmieszne kartki - Stwórz własną e-kartkę
Śmieszny kotek Kartka komiksowa Wiedź że wciąż o Tobie myślę Śmieszna kartka Świateczna
REKLAMA
Śmieszna kartka Wesołych Świat Kartka z zakochanym pieskiem Kartka Śmieszna krowa Czarny kot Wesołki Kartka zwalniam się Wesoły koń Kartka śmieszna krowa
REKLAMA
Zwierz ogłasza Kartka śmieszne paluszki Kartka las rąk Cool babcia Kartka naburmuszony kotek Kocur Kartka na dobranoc Pomarańczowa myśl
REKLAMA

Śmiech to zdrowie - to nieco wyświechtane powiedzenie ma jednak coś w sobie. Rzeczywiście warto być uśmiechniętym, radosnym. Śmiech daje nam lepsze samopoczucie i sprawia, że jesteśmy lepiej postrzegani przez innych. Dlatego proponujemy Wam kategorię - śmieszne kartki, które mają wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Czytaj więcej ...
Nasza baza śmiesznych kartek to kilkanaście różnych propozycji, na których dominują humorystyczne obrazki. Poszczególne kartki przeznaczone są na różne okazje, dzięki czemu zawsze będziecie mogli dopasować coś do aktualnych potrzeb.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które proponujemy jest możliwość samodzielnego przygotowania śmiesznego tekstu, który znajdzie się na kartce. Dzięki temu możecie skorzystać z humorystycznego szablonu obrazkowego wpisując indywidualne życzenia dla osoby, którą chcecie obdarować. Ewentualnie możecie skorzystać z gotowego tekstu umieszczonego w naszym systemie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy śmiesznych kartek na każdą okazję, dzięki nim na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech.
Kartki online: 94
All online: 388
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0033s, odsłon: , 08:11:33