REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Śmieszne kartki - Stwórz własną e-kartkę

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Kartka komiksowa
REKLAMA

Śmieszna kartka Wesołych Świat

Śmieszny kotek

Śmieszna kartka Świateczna

Kartka z zakochanym pieskiem
REKLAMA

Wesoły koń

Kartka las rąk

Kartka z ptaszkami

Kartka piesio

Uszczypliwa kartka

Cool babcia

Kartka z ganja

Kartka słodkie szczeniaki

Wesołki

Kartka naburmuszony kotek
REKLAMA

Śmiech to zdrowie - to nieco wyświechtane powiedzenie ma jednak coś w sobie. Rzeczywiście warto być uśmiechniętym, radosnym. Śmiech daje nam lepsze samopoczucie i sprawia, że jesteśmy lepiej postrzegani przez innych. Dlatego proponujemy Wam kategorię - śmieszne kartki, które mają wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Czytaj więcej ...
Nasza baza śmiesznych kartek to kilkanaście różnych propozycji, na których dominują humorystyczne obrazki. Poszczególne kartki przeznaczone są na różne okazje, dzięki czemu zawsze będziecie mogli dopasować coś do aktualnych potrzeb.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które proponujemy jest możliwość samodzielnego przygotowania śmiesznego tekstu, który znajdzie się na kartce. Dzięki temu możecie skorzystać z humorystycznego szablonu obrazkowego wpisując indywidualne życzenia dla osoby, którą chcecie obdarować. Ewentualnie możecie skorzystać z gotowego tekstu umieszczonego w naszym systemie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy śmiesznych kartek na każdą okazję, dzięki nim na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech.
Kartki online: 146
All online: 813
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0057s, odsłon: , 23:01:47