Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Śmieszne kartki - Stwórz własną e-kartkę

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Kartka z zakochanym pieskiem
REKLAMA

Kartka komiksowa

Śmieszny kotek

Śmieszna kartka Wesołych Świat

Śmieszna kartka Świateczna
REKLAMA

Wesoły koń

Zdziwiony piesek

Kartka z kotkiem i kwiatkiem

Cool babcia

Czarny kot

Zwierz ogłasza

Kartka śmieszna krowa

Wesołki

Kartka las rąk

Kartka z ganja
REKLAMA

Śmiech to zdrowie - to nieco wyświechtane powiedzenie ma jednak coś w sobie. Rzeczywiście warto być uśmiechniętym, radosnym. Śmiech daje nam lepsze samopoczucie i sprawia, że jesteśmy lepiej postrzegani przez innych. Dlatego proponujemy Wam kategorię - śmieszne kartki, które mają wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Czytaj więcej ...
Nasza baza śmiesznych kartek to kilkanaście różnych propozycji, na których dominują humorystyczne obrazki. Poszczególne kartki przeznaczone są na różne okazje, dzięki czemu zawsze będziecie mogli dopasować coś do aktualnych potrzeb.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które proponujemy jest możliwość samodzielnego przygotowania śmiesznego tekstu, który znajdzie się na kartce. Dzięki temu możecie skorzystać z humorystycznego szablonu obrazkowego wpisując indywidualne życzenia dla osoby, którą chcecie obdarować. Ewentualnie możecie skorzystać z gotowego tekstu umieszczonego w naszym systemie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy śmiesznych kartek na każdą okazję, dzięki nim na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech.
Kartki online: 92
All online: 597
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0145s, odsłon: , 16:31:31