Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
1014
Kartki online:
121
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Aneczko !!! Z okazji Twojego święta, chciałabym przekazać ci najszczersze życzenia. Dziękuję, że jesteś tą niezastąpioną iskrą w moim życiu, która rozprasza ciemności i rozjaśnia każdy dzień. Niech kolejne lata będą dla Ciebie jak otwarta księga, wypełniona nowymi przygodami, sukcesami i marzeniami, które się spełniają. Życzę Ci, abyś nadal śmiała się do łez, mogła tańczyć z radości, abyś odkrywała nowe pasje. Niech każdy Twój nowy dzień będzie pełen pozytywnych zaskoczeń. Chcę, abyś miała siłę i determinację, by codziennie sięgać gwiazd. Niech twoje marzenia staną się rzeczywistością, a ścieżka, którą podążasz, będzie pełna sukcesów. Tego życzy Adzia
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Kartka dla babci.
Tagi: babcia, podziękowania
Dzień kobiet
Dzień matki
Urodzinowe
Podziękowania
Każdego kiedyś to czeka,
życie płynie szybko jak rzeka.
Dziś jest twój dzień wspaniały,
więc ci życzę dziś kochany
dużo zdrowia przede wszystkim
i miłości od nas wszystkich.
Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń,
wiary w siebie i wielu miłych wrażeń.
...............
W dniu Twych urodzin, moja kochana, Życzę Ci pięknych chwil już od rana. Lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy. Aby wszystkie cudowne dni w żółwim tempie upływały Ci. By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, a słońca promyki w Twym sercu igrały.
...............
Każdego roku o tej samej porze,
każdy Ci życzy co tylko może,
ja korzystając z tej sposobności,
życzę Ci szczęścia i wiele radości.
...............
Szczęścia życzę dziś Tobie,
dzień taki raz w roku się zdarza,
gdy chcę wyrazić słowami,
co serce cicho powtarza.
...............
Gdy zegar wybije ósmego
i zacznie się Święto Kobiet,
zabraknie mi tylko jednego,
że z kwiatami nie jestem przy Tobie.
Lecz wiedz, Miła,
iż została osoba w oddali,
która zawsze o Tobie pamięta.
Właśnie ona Tobie życzy
dużo szczęścia i słodyczy,
miłych przygód, pełnych wrażeń
i spełnienia najskrytszych marzeń.
...............
Trudno myśli ubrać w słowa,
oddać piórem życzeń kwiat,
wyrzec to, co serce chowa,
Powiem krótko: żyj 100 lat.
...............
REKLAMA
Życzę Tobie,
abyś zawsze miał chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
...............
Dziś dla Ciebie Mamo świeci słońce złote,
dla Ciebie na oknie usiadł barwny motyl.
Dziś dla Ciebie Mamo płyną barwne chmurki
a wiatr je układa w świąteczne laurki.
Dziś dla Ciebie Mamo śpiewa ptak na klonie
i dla Ciebie kwiaty pachną też w wazonie.
Dzisiaj droga Mamo masz twarz uśmiechniętą,
niech przez rok cały trwa to wielkie święto.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Ile piwa jest w browarze
Ile jest rosołu w garze
Ile na Szopieniach dziur w ulicy
Ile zbirów w tej dzielnicy
Ile jest w kurniku jaj
Tyle Ci razy życzę Naj...
Ile włosów masz na głowie
Tyle szczęścia życzę Tobie.
W dniu urodzin wszystkiego najlepszego i słoneczka świecącego.
...............
Radości w każdej sekundzie,
uśmiechu w każdej minucie,
pogody w każdej godzinie,
szczęścia przez całe życie!
Wszystkiego najlepszego!
...............
Szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Piwa, wódki i miłości.
Miłych dni ciekawych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
...............
Kartki online:
121
All online:
1014
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0109s, odsłon: , 00:42:43