REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki na dzień matki - Stwórz własną e-kartkę

Różowa kartka z trzema różami

Karka z różami
REKLAMA

Kartka dla babci

Kartka z kwiatkami

Kartka urodzinowa kwiaty

Kartka z fioletowymi kwiatkami
REKLAMA

Kwiaty na deskach

List z kokardką

Różowe tulipany

Kwiaty dla Ciebie

Kartka serce wycinanka

Kartka dla kobiet

Kartka stokrotki

Kartka dla ukochanej

Wiedź że wciąż o Tobie myślę

Klasyczna z różami
REKLAMA

W tym miejscu znajdują się ekartki na Dzień Matki. Szeroki wybór ekartek z okazji Dnia Matki, pozwoli wam dokonać najlepszego wyboru i trafić w gust waszej mamy. W ten wyjątkowy dzień każde dziecko, małe czy duże powinno pamiętać o życzeniach.

Nie masz npomysłu na kartkę z okazji dnia matki?Czytaj więcej ...
Na tej stronie znajdziesz gotowe propozycje życzeń z okazji Dnia Matki. Pobierając ekartkę w tym miejscy zaoszczędzisz sporo czasu wybierając od razu życzenia. Co najlepsze kartki na dzień kobibiet, na tej stronie dostępne są zupełnie za free. Z łatwością możesz je również zmienić. Po co tracić czas na wysyłanie życzeń tradycyjną pocztą. W dobie powszechnego dostępu do internetu nawet wiekowe mamy mają swoje skrzynki e-mailowe. Zapomnij więc od staniu w długich kolejkach na poczcie. Wybierz najpiękniejszą ekartkę w portalu Kartki.tja.pl. W tym serwisie by móc wysłać kartkę nie musisz zakładać nawet konta. Kartki możesz wysyłać jako Gość. Więcej możliwości daje Ci jednak rejestracja. W ten sposób możesz stworzyć zupełnie oryginalną i przepiękną kartę z życzeniami z okazji Dnia Matki.

To niezła zabawa dla Ciebie, a dla Twojej Matki wyraz uznania. Nie zwlekaj skorzystaj z tego serwisu już dziś-wyślij ekartkę z życzeniami na Dzień Matki.
Kartki online: 38
All online: 419
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0034s, odsłon: , 04:31:16