REKLAMA

Kochanie dziękuję ci bardzo za te najlepsze wspaniałe oraz słodkie 6 miesiący u twego boku.Mój ty sk


REKLAMA

Treść kartki:
Kochanie dziękuję ci bardzo za te najlepsze wspaniałe oraz słodkie 6 miesiący u twego boku.Mój ty skarbie gdy Cię poznałam stałeś się dla mnie najważniejszą osobą w moim życiu.Jesteś tak czuły kochany widzę ze ci zależy ze nie pozwolisz żeby mi się krzywda stała.Jesteś moim oczkiem w główce moim sensem życia moim aniołkiem skarbem koteckiem pysiem cukiereczkiem moją miłością na zawsze. Skarbie czekałam na ciebie od kilku miesięcy i się zjawiłes.Jestem bardzo szczęśliwa z tobą na zawsze ten pierścionek oznacza ze juz jestem twoją dziewczyną na zawsze i ze nie opuszczę cie aż do naszej śmierci.
Obiecuje że przejdę przez resztę życia z Tobą trzymając Cię za rękę. Pokazałeś mi czym jest prawdziwa miłość i nauczyłeś mnie szczerze i prawdziwie kochać. Teraz już wiem, że jedną z najważniejszych decyzji jakie podjęłam w życiu było skierowanie moich uczuć w twoją stronę. Obiecuje być nie tylko twoją dziewczyną, narzeczoną i żoną ale też najlepszą przyjaciółką. Dzielić z Tobą dobre chwile i te złe. Kocham Cię całym swoim sercem i przysięgam kochać zawsze tylko Ciebie kochanie.
Ps. Inni uważają że jestem najgorsza dziewczyna że nie umiem się odezwać że ty mnie zostawisz i wgl ale to nie prawda ja słyszę z twoich ust że mnie kochasz i widzę że jesteś szczęśliwy ze mną i wgl ja Ciebie też kocham pamiętaj słoneczko
Dziękuję Ci że jesteś misiu i oby jak najdłużej Skarbek
Twoja malutka niunia ❤❤

3
Schemat kartki: Dla ukochanej
Podkategorie: Kocham Cię
Adres do KARTKI
Obrazek kartki
Umieść na stronie www lub blogu
REKLAMA
Kartki online: 52
All online: 291
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.003s, odsłon: , 21:58:52