REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki Bożonarodzeniowe, Świateczne - Stwórz własną e-kartkę

Kakrtka z bałwankiem

Kartka ksieżyc zimą
REKLAMA

Kartka dla firm ze stajenką

List do mikołaja

Kartka świąteczna zebra

Bałwanek w czapce
REKLAMA

Zaprzęg mikołaja

Józef, Maryja i dziećiątko
REKLAMA

W dziale tym znajdziemy ofertę z kartkami bożonarodzeniowymi. Takie kartki świąteczne zdobione są symbolami związanymi z tradycją obchodzenia świąt wigilii i bożego narodzenia. Możemy więc nabyć kartki na boże narodzenie z choinką, pierwszą gwiazdką, szopką bożonarodzeniową, czy wraz z elementami bardziej nowoczesnymi, takim chociażby jak wypromowany przez Coca-colę, Mikołaj w czerwono-białym stroju.Czytaj więcej ...
W ofercie dostępne są również kartki świąteczne z elementami humorystycznymi, jak np. renifery w czapkach mikołaja, oraz poważniejszymi, jak scena narodzenia pańskiego, itp. Wszystkie oferty dostępne są z autorską grafiką. Kartki takie można wysyłać do rodziny i znajomych w okresie świąt. W ofercie mamy dostępne kartki z miejscem na własne życzenia, jak i kartki z gotowym szablony życzeń, gdzie wystarczy już tylko podpisać się. Gdybyśmy jednak nie chcieli fatygować się na pocztę, by wysłać zwykłą kartkę świąteczną, możemy wybrać ofertę świąteczną z ekartkami. Dostępne ekartki bożonarodzeniowe wybieramy z gotowymi życzeniami, lub takie, na których zamieścimy własne życzenia. Każdy znajdzie u nas ciekawy i bogaty wybór kartek świątecznych na boże narodzenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej strony Kartki.tja.pl, i podtrzymywania tradycji świąt bożego narodzenia, związanym z wysyłaniem swoim bliskim kartek świątecznych i noworocznych.
Kartki online: 79
All online: 363
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0145s, odsłon: 1, 13:51:10