Chmurki pomocnicze
Wybierz wzór kartki

Kartki na dzień kobiet - Stwórz własną e-kartkę


Ostatnio stworzone kartki na dzień kobiet
Dzisiaj: 108, wczoraj: 342, tydzień: 1196, miesiąc: 4,276, wszystkich: 110,989
Sześćdziesiąty rok rozpoczęty, Zacny wiek już osiągnięty, Dorosłe dzieci, urocze wnuczęta, To do długiego życia zachęta. Bawić wnuki, wypoczywać, W wyjątkowych miejscach bywać. Aby sił na to nie brakowało, Życzymy Ci zdrowia niemało.

Wszystkiego najlepszego z okazji 60 urodzin życzą Jolanta, Henryk, Karolina, Grzegorz i Nikodem Kwaśniccy oraz Ewelina, Joanna i Krzysztof Sarnowscy
Z dumą przyznaj się do wieku, Bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia, Godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, Darz swych bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, Stawiaj czoła górom wysokim.

Wszystkiego najlepszego z okazji 60 urodzin życzą Jolanta, Henryk, Karolina, Grzegorz i Nikodem Kwaśniccy oraz Ewelina, Joanna i Krzysztof Sarnowscy
Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowa, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij!
Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe! Wszystko, co tylko radością zwie się, Niechaj Ci Anioł na skrzydłach niesie, Los niech Ci spełnia każde żądanie, A życie rajem niech Ci się stanie! Nie znaj, co troska - niech wszystko zgoła tylko Ci szczęściem świeci dokoła! A łódź, co Cię niesie na życia fali, Niech z każdej burzy Ciebie ocali!

Wszystkiego najlepszego z okazji 60 urodzin życzą Jolanta, Henryk, Karolina, Grzegorz i Nikodem Kwaśniccy oraz Ewelina, Joanna i Krzysztof Sarnowscy
Droga Aniu

Serdeczne gratulacje z okazji przejścia
na emeryturę!
Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas spokoju,
radości, beztroski i spełnienia swoich marzeń.
Baw się do rana, nie stresuj się niczym,
dbaj o siebie
i pamiętaj o swoich byłych koleżankach z pracy!
Wszystkiego dobrego życzą…
Witamy w kategorii ekartek przeznaczonych na Dzień Kobiet. Jeśli chcecie komuś sprawić przyjemność w przypadającym raz w roku Dniu Kobiet zdecydujcie się na ekartki, które znajdziecie w naszym serwisie. Jest to dzień, kiedy warto pamiętać o kobietach, a kartki świetnie się do tego nadają.

W naszym serwisie ekartki na dzień kobiet można wysyłać bez zakładania konta. Jednak podkreślamy, że konto użytkownika w naszym serwisie da Wam więcej korzystnych opcji, przy pomocy których uda się stworzyć piękniejsze ekartki.

Czytaj więcej ...
Każda kobieta chciałaby dnia 8 marca otrzymać kwiaty czy życzenia. Dlatego warto, byście o tym dniu zawsze pamiętali. Ekartki, które przekażecie kobietą wywołają uśmiecha na ich twarzy i dadzą im wiele radości. Dzięki nam możecie spowodować uśmiech na twarzy kobiety bez wychodzenia z domu.

Jedno kliknięcie i ekartki z okazji Dnia Kobiet będą gotowe. To właśnie elektroniczne kartki zastępują tradycyjne, pocztowe wersje, przede wszystkim dlatego że są wygodniejsze i można je samodzielnie edytować. W naszym serwisie możecie dołączać swoje życzenia do kartek na dzień kobiet i następnie macie możliwość wysłania ich znajomym kobietom.
Kartki online: 44
All online: 296
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0079s, odsłon: 1, standard 17:10:42 Google+