Chmurki pomocnicze
Wybierz wzór kartki

Kartki noworoczne i sylwestrowe - Stwórz własną e-kartkę

Zaproszenie na sylwestra

Kartka sylwestrowa z wybuchami
REKLAMA

Kartka z kieliszkami szampana

Szczęśliwego Nowego roku

Kartka sylwestrowe niebo

2015 zielona
REKLAMA

Sylwestrowa

Nowy rok 2015

Sylwester bez wątpienia jest jednym z najbardziej wyjątkowych momentów w ciągu całego roku oraz doskonałą okazją do świętowania.

Najróżniejsze przyjęcia i bale sylwestrowe to obecnie istna tradycja, wielu ludzi lubi wówczas powspominać mijający właśnie rok i przygotować swoje plany na przyszły. Oprócz tego świetnym zwyczajem jest składanie sobie życzeń – możemy wówczas życzyć komuś bliskiemu jak największych sukcesów oraz powodzenia w nowym roku. W poniższej kategorii zamieszczono kartki sylwestrowe, które na pewno będą przy tym bardzo pomocne.

Czytaj więcej ...
Kartki te bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy z nas znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie szablon. Umieszczono tu również wiele gotowych wzorów życzeń eKartek, które mogą znaleźć się na wybranej przez nas kartce na sylwestra. Oczywiście, użytkownicy mają tutaj pełną dowolność co do wyglądu takiej kartki; można tu skorzystać z własnego szablonu i wpisać w niej dowolny wybrany przez siebie tekst. Taka sylwestrowa kartka na pewno będzie bardzo miłym gestem który ucieszy każdego, kto tylko ją otrzyma.
Kartki online: 43
All online: 455
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0063s, odsłon: 1, standard 18:09:56 Google+