REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki noworoczne i sylwestrowe - Stwórz własną e-kartkę

Kartka sylwestrowe niebo

Kartka impreza 2017
REKLAMA

Kartka sylwestrowe konfetti

Sylwester

Sylwestrowa

Zaproszenie na sylwestra
REKLAMA

Kartka sylwestrowe życzenia

Szcześliwego Nowego roku
REKLAMA

Sylwester bez wątpienia jest jednym z najbardziej wyjątkowych momentów w ciągu całego roku oraz doskonałą okazją do świętowania.

Najróżniejsze przyjęcia i bale sylwestrowe to obecnie istna tradycja, wielu ludzi lubi wówczas powspominać mijający właśnie rok i przygotować swoje plany na przyszły. Oprócz tego świetnym zwyczajem są wysłane życzenia noworoczne – możemy wówczas życzyć komuś bliskiemu jak największych sukcesów oraz powodzenia w nowym roku. W poniższej kategorii zamieszczono kartki noworoczne, które na pewno będą przy tym bardzo pomocne.

Czytaj więcej ...
Kartki na Nowy Rok są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy z nas znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie szablon. Umieszczono tu również wiele gotowych wzorów życzeń eKartek, które mogą znaleźć się na wybranej przez nas kartce noworocznej. Oczywiście, użytkownicy mają tutaj pełną dowolność co do wyglądu takiej kartki; można tu skorzystać z własnego szablonu i wpisać w niej dowolny wybrany przez siebie tekst. Taka kartka noworoczna na pewno będzie bardzo miłym gestem który ucieszy każdego, kto tylko ją otrzyma.
Kartki online: 58
All online: 170
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0103s, odsłon: 1, 02:41:54