Chmurki pomocnicze
Wybierz wzór kartki

Kartki walentynkowe - Stwórz własną e-kartkę

Różowa kartka z trzema różami

Kartka z kwiatkami
REKLAMA

Kartka kotek z sercem

Wiązanka z balonów

Kartka urodzinowa kwiaty

Zawsze razem
REKLAMA

Kartka pluszowe serca

Różowa kartka

Ostatnio stworzone kartki walentynkowe
Dzisiaj: 4, wczoraj: 187, tydzień: 965, miesiąc: 5,081, wszystkich: 125,515
Każdego roku o tej samej porze każdy wam życzy co tylko może
Ja korzystając z tej sposobności życzę Wam szczęścia i wiele radości
To o czym marzycie by się spełniło a to co kochacie Wasze było.
Jehowa zawsze nich Was wspiera i sił swoich doda gdy będzie potrzeba.
Zawitał dzionek na niebie.
Ach, jakże ja lubię Ciebie!
Niosę z mej duszy życzliwej wianek życzeń dla Ciebie!
Nich Ci jasne słońce świeci, żyj szczęśliwie wśród radości.
Nich Ci czas, jak strzała leci, pełen uciech, pomyślności.

Życzy KAMILA
Zobaczyłam Cię dokładnie rok temu, a czuje jakby minął dzień. Nadal dokładnie pamietam jak na lotnisku po raz pierwszy pocałowaleś mnie. Splot szczęśliwych zdarzeń połączył nas. Dlatego Kochanie życzę Nam by nasze szczęście nie miało umiaru...by nam zawsze świeciło słońce a uczucia wzajemne były na wieki gorące. Ten jubileusz jest dla nas pierwszym kamieniem do budowania wspólnej drogi i czekam na kolejny z wielkim w sercu wzruszeniem.Kocham Cię szalenie i kochać nie przestanę tak długo jak żyję bo inaczej już nie potrafię. Całuję Cię najmocniej jak potrafię mój Miniolku. Na zawsze Twoja PatiZobaczyłam Cię dokładnie rok temu, a czuje jakby minął dzień. Nadal dokładnie pamietam jak na lotnisku pocałowaleś po raz pierwszy mnie. Splot szczęśliwych zdarzeń połączył nas. Dlatego Kochanie życzę Nam by nasze szczęście nie miało umiaru...by nam zawsze świeciło słońce a uczucia wzajemne były na wieki gorące. Ten jubileusz jest dla nas pierwszym kamieniem do budowania wspólnej drogi i czekam na kolejny z wielkim w sercu wzruszeniem.Kocham Cię szalenie i kochać nie przestanę tak długo jak żyję bo inaczej już nie potrafię. Całuję Cię najmocniej jak potrafię mój Miniolku. Na zawsze Twoja Pati
Walentynki w dzisiejszych czasach są świętem wysoce skomercjonalizowanym. Ważne jest to, aby kupić swojej dziewczynie, chłopakowi, małżonkowi czy małżonce, albo sympatii prezent i wręczyć go w dniu św. Walentego. 14 lutego kina, restauracje i teatry są zapełnione po brzegi. Wydawać by się mogło, że Walentynki obowiązkowo muszą być obchodzone przez wszystkie pary w najbardziej uroczysty sposób. Tymczasem w ferworze kupowania czerwonych serduszek, róż i pluszaków zapominamy o tym, co najważniejsze w tym święcie - o miłości i o tym, żeby rzeczywiście móc ją okazać w ten szczególny dzień dedykowany wszystkim zakochanym.

Czytaj więcej ...
Dzień św. Walentego to okazja do tego, aby wzniecić na nowo przygasły żar naszej miłości, a także do wyznania komuś gorącego, głęboko skrywanego uczucia. Dzięki walentynkom możesz znaleźć osobę, którą pokochasz, albo uświadomić sobie, że zawsze była ona blisko Ciebie, tylko wcześniej jej nie zauważałeś. Prawdopodobieństwo tego, że zostaniesz ugodzony strzałą Amora rośnie w dzień Świętego Walentego. Jest to najlepszy czas na to, aby wyznać swoje uczucie sympatii. Jak tego dokonać? Nie musisz zdobywać się na osobiste wyznanie twarzą w twarz. Wyślij kartkę walentynkową, która wyrazi to, co czujesz. Przy dzisiejszej technice internetowej nie ma nic prostszego! Wybierz spośród przygotowanych kartek walentykowych w naszym serwisie taką, która spełnia Twoje oczekiwania. Możesz zmienić napisy i dostosować ją do własnych potrzeb. Zindywidualizowaną kartkę możesz przesłać pocztą elektroniczną do ukochanej osoby. Nie kryj się dłużej ze swoją miłością i daj sobie samemu szansę na szczęście! Kto wie, może właśnie Walentynki zapoczątkują związek na całe życie? E-kartki walentynkowe pozwolą w szybki sposób na okazanie innym osobom swojej przyjaźni, sympatii i rzecz jasna miłości. Zdobądź się na odwagę i powiedz ukochanej lub ukochanemu, że to ona lub on jest miłością Twojego życia, światłem Twych oczu! Miłość uskrzydla i na pewno znajdziesz odpowiednie słowa, które wyrażą w pełni Twoje uczucie! Jeśli nie jesteś najlepszym pisarzem, pomożemy Ci stworzyć oryginalną kartkę walentynkową!
Kartki online: 59
All online: 214
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0062s, odsłon: 1, standard 06:21:11 Google+