REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki wielkanocne - Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Zajączek rycina
REKLAMA

Zajączek już pracuje

Kartka z królikiem wielkanocnym

Jajka faberge

Koronkowe pisanki
REKLAMA

Kartka ze święconką

Kartka wielkanocne jajo
REKLAMA

Nie masz pomysłu na życzenia Wielkanocne dla swoich znajomych?

Kategoria ekartki na Wielkanoc rozwiąże Twoje problemy. Zapoznaj się z ekartkami oferowanymi na tej stronie, a na pewno wybierzesz najodpowiedniejsze dla Twoich przyjaciół. Święto Wielkiej Nocy jest historycznym i najbardziej istotnym świętem w kulturze katolickiej. Zostało ustanowione na pamiątkę śmierci i odrodzenia wybawiciela - Jezusa Chrystusa.

W okresie tych świąt Polacy całymi rodzinami uczestniczą w mszach świętych. Rodzinami, ponieważ święta Wielkiej Nocy są kolejną doskonałą okazją do spotkania z najbliższymi. Dla wielu najbliżsi to również rodzina. Dlatego w tym szczególnym okresie warto jest pamiętać o swoich przyjaciołach, koleżankach czy kolegach. Najlepszym na to sposobem jest wysłanie kartki na wielkanoc.

Nie musisz kupować znaczka pocztowego, wysilać się by pięknie napisać życzenia a wreszcie odstawać swoje w kolejkach na poczcie. Zupełnie za darmo, wygodnie za pomocą internetu życzenia wielkanocne możesz wysłać kiedy chcesz, nawet przed Wielkanocnym śniadaniem. Doskonałą formą na wyrażenie życzeń stanowią właśnie ekartki. W tym serwisie co więcej masz dogodność dowolnej zmiany wyglądu eKartek.
Kartki online: 56
All online: 353
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0125s, odsłon: 1, 14:27:29