Wybierz wzór kartki

Kartki wielkanocne - Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Zajączek już pracuje
REKLAMA

Zajączek rycina

Kartka smacznego jajka

Kartka z koszykiem wielkanocnym

Kartka ze święconką
REKLAMA

Zielone pisanki

Mały zajączek wielkanocny

Nie masz pomysłu na życzenia Wielkanocne dla swoich znajomych?

Kategoria ekartki na Wielkanoc rozwiąże Twoje problemy. Zapoznaj się z ekartkami oferowanymi na tej stronie, a na pewno wybierzesz najodpowiedniejsze dla Twoich przyjaciół. Święto Wielkiej Nocy jest historycznym i najbardziej istotnym świętem w kulturze katolickiej. Zostało ustanowione na pamiątkę śmierci i odrodzenia wybawiciela - Jezusa Chrystusa.

W okresie tych świąt Polacy całymi rodzinami uczestniczą w mszach świętych. Rodzinami, ponieważ święta Wielkiej Nocy są kolejną doskonałą okazją do spotkania z najbliższymi. Dla wielu najbliżsi to również rodzina. Dlatego w tym szczególnym okresie warto jest pamiętać o swoich przyjaciołach, koleżankach czy kolegach. Najlepszym na to sposobem jest wysłanie kartki na wielkanoc.

Nie musisz kupować znaczka pocztowego, wysilać się by pięknie napisać życzenia a wreszcie odstawać swoje w kolejkach na poczcie. Zupełnie za darmo, wygodnie za pomocą internetu życzenia wielkanocne możesz wysłać kiedy chcesz, nawet przed Wielkanocnym śniadaniem. Doskonałą formą na wyrażenie życzeń stanowią właśnie ekartki. W tym serwisie co więcej masz dogodność dowolnej zmiany wyglądu eKartek.
Kartki online: 50
All online: 530
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.008s, odsłon: 1, 18:21:08