REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki Bożonarodzeniowe, Świateczne - Stwórz własną e-kartkę

Merry Christmas

Na szczęście
REKLAMA

Kartka, prezent z miłości

To już święta

Kartka trzy prezenty

Kartka Mery Christmas
REKLAMA

Kartka z prezentami

Kartka białe kokardki

Kartka urodzinowy pigwin

Kartka z napisem na śniegu

Mikołaj już wita

Zima jest piękna

List do mikołaja

Najładniejsza kartka świateczna

Kartka Świąteczna z reniferem

Piękna kartka bożonarodzeniowa
REKLAMA

W na Boże Narodzenie, znajdziemy w ofercie kartki bożonarodzeniowe. Takie kartki świąteczne zdobione są symbolami związanymi z tradycją obchodzenia świąt wigilii i bożego narodzenia. Możemy więc nabyć kartki na boże narodzenie z choinką, pierwszą gwiazdką, szopką bożonarodzeniową, czy wraz z elementami bardziej nowoczesnymi, takim chociażby jak wypromowany przez Coca-colę, Mikołaj w czerwono-białym stroju.Czytaj więcej ...
W ofercie dostępne są również kartki świąteczne na Boże Narodzenie z elementami humorystycznymi, jak np. renifery w czapkach mikołaja, oraz poważniejszymi, jak scena narodzenia pańskiego, itp. Wszystkie oferty dostępne są z autorską grafiką. Bożonarodzeniowe Kartki takie można wysyłać do rodziny i znajomych w okresie świąt. W ofercie mamy dostępne kartki z miejscem na własne życzenia, jak i kartki z gotowym szablony życzeń, gdzie wystarczy już tylko podpisać się. Gdybyśmy jednak nie chcieli fatygować się na pocztę, by wysłać zwykłą kartkę świąteczną, możemy wybrać ofertę świąteczną z ekartkami. Dostępne ekartki bożonarodzeniowe wybieramy z gotowymi życzeniami, lub takie, na których zamieścimy własne życzenia. Każdy znajdzie u nas ciekawy i bogaty wybór kartek świątecznych na boże narodzenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej strony Kartki.tja.pl, i podtrzymywania tradycji świąt bożego narodzenia, związanym z wysyłaniem swoim bliskim kartek świątecznych i noworocznych.
Kartki online: 83
All online: 288
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0038s, odsłon: , 05:56:56