Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki wielkanocne - Stwórz własną e-kartkę

Śmieszna kartka wielkanocna

Wielkanocna kartka z królikami
REKLAMA

Stylowa kartka wielkanocna

Zielona kartka wielkanocna

Cudowna kartka wielkanocna

Czy będziesz moją walentynką
REKLAMA

Najładniejsza kartka wielkanocna

Klasyczna kartka bożonarodzeniowa

Fajna kartka wielkanocna

Najpiękniejsza kartka wielkanocna

Święcone jajka

Wesołych Świąt i smacznego jajka

Śliczna kartka wielkanocna

Kartka wielkanocna dla chłopców

Darmowa kartka wielkanocna

Profesjonalna kartka wielkanocna
REKLAMA

Nie masz pomysłu na życzenia Wielkanocne dla swoich znajomych?

Kategoria ekartki na Wielkanoc rozwiąże Twoje problemy. Zapoznaj się z ekartkami oferowanymi na tej stronie, a na pewno wybierzesz najodpowiedniejsze dla Twoich przyjaciół. Święto Wielkiej Nocy jest historycznym i najbardziej istotnym świętem w kulturze katolickiej. Zostało ustanowione na pamiątkę śmierci i odrodzenia wybawiciela - Jezusa Chrystusa.

W okresie tych świąt Polacy całymi rodzinami uczestniczą w mszach świętych. Rodzinami, ponieważ święta Wielkiej Nocy są kolejną doskonałą okazją do spotkania z najbliższymi. Dla wielu najbliżsi to również rodzina. Dlatego w tym szczególnym okresie warto jest pamiętać o swoich przyjaciołach, koleżankach czy kolegach. Najlepszym na to sposobem jest wysłanie kartki na wielkanoc na której umieścisz życzenia wielkanoce.

Nie musisz kupować znaczka pocztowego, wysilać się by pięknie wypełnić kartki wielkanoce, a wreszcie odstawać swoje w kolejkach na poczcie. Zupełnie za darmo, wygodnie za pomocą internetu życzenia wielkanocne możesz wysłać kiedy chcesz, nawet przed Wielkanocnym śniadaniem. Doskonałą formą na wyrażenie życzeń stanowią właśnie ekartki wielkanoce. W tym serwisie co więcej masz dogodność dowolnej zmiany wyglądu wielkanocnych eKartek.
Kartki online: 138
All online: 842
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0087s, odsłon: , 17:20:30