REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Kartki noworoczne i sylwestrowe - Stwórz własną e-kartkę

Kartka impreza 2017

Kartka drink
REKLAMA

Szczęśliwego Nowego roku

Zaproszenie na sylwestra

Noworoczna kartka 2017

Nowy rok 2017
REKLAMA

Klasyczna kartka sylwestrowa

Kartka sylwestrowe konfetti
REKLAMA

Ostatnio stworzone kartki noworoczne i sylwestrowe
Dzisiaj: 143, wczoraj: 208, tydzień: 1371, miesiąc: 7,025, wszystkich: 303,521
Dziękuję Wam

Kochani za życzenia urodzinowe...

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna...
za: miłe słowa...
 za życzenia...
i za pamięć...

Chociaż lecą latka moja cera gładka,mam przyjaciół wielu, wciąż dążę do celu,wyzwań się nie boję, lubię życie swoje!
Chociaż rok za rokiem pędzi szybkim krokiem,
choć biegną godziny, zawsze w urodziny,
gdy czytam życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia serce Moje się raduje więc jeszcze raz pięknie

Dziękuję

za te miłe życzenia!
I do zobaczenia.

Izabella Kilian
DROGI ZIOMECZKU
Z okazji urodzin życzę Ci
szczęścia tak wielkiego
jak ogrom nieba. Słońca,
które pomimo zła i okrucieństwa
tego świata dzień po dniu wstaje
i obdarza nas ciepłem
swoich promieni. Dużo wzlotów
i szaleństw. Dobrych, mądrych
i oddanych przyjaciół.
Cudownych uczuć, które zawsze
trafiają w odpowiednie miejsce
i do odpowiednich ludzi.
Wytrwałości, by każdy dzień
był lepszy od poprzedniego
oraz aby nieosiągalne cele
stały się zdobyczami codzienności
I jeszcze jedno:
aby płynęła do Ciebie miłość
z nieskończonego źródła!
Życzy Sławek z Rodziną
Agniecha!
Nie żałuj sobie w życiu niczego,
Ani słodkiego, ani procentowego!
Jedz, pij i popuszczaj pasa!
Niech ci się wiedzie jak za króla Sasa!
Olej trudności, wszelkie zmartwienia,
Ode mnie przyjmij
Buziaki i najlepsze życzenia!
Małgocha
Drodzy mężczyźni!
W Dniu Mężczyzn śle wam życzenia.
Samych radości i życzeń spełnienia.
Kochanej osoby do przytulania.
Bratniej duszy do pożądania.
Zdrowie niech wam dopisuje.
Auto niech się nigdy nie psuje.
Wszystkiego o czym każdy marzy.
Aby uśmiech stałe gościł na Twej twarzy.
Ogólnie życia bazstresowego.
Kolorowego i szałowego!
Nowy Rok to nie tylko zmiana daty w kalendarzu, ale przede wszystkim nowe plany, marzenia, a nierzadko życiowe postanowienia.
Jest to także doskonała okazja, by złożyć rodzinie i znajomym życzenia noworoczne. Możliwość tę zapewniają kartki noworoczne, dostępne także w formie elektronicznej.

Kartki elektroniczne - alternatywa dla tradycyjnych kartek papierowych

Niegdyś ludzie wysyłali wyłącznie kartki w formie papierowej. Wraz z rozwojem i upowszechnianiem się internetu, zaczęły pojawiać się kartki elektroniczne. Obecnie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się eKartki na Nowy Rok : w dużej mierze wynika to z faktu, że jest to rozwiązanie estetyczne i ekonomiczne jednocześnie.
Kartki elektroniczne są łatwe w przygotowaniu, oryginalne pod względem estetycznym, a co ważniejsze, bardzo szybko trafiają do adresata. Niepodważalną zaletą tej propozycji jest możliwość wysłania kartki jednocześnie do kilku, a nawet kilkunastu odbiorców.

Oryginalność przede wszystkim

Wiele portali internetowych oferuje efektowne i niebanalne kartki noworoczne, które można uzupełnić życzeniami tudzież dodatkowymi elementami estetycznymi, jest to doskonały sposób, by wykazać się kreatywnością, pomysłowością i wyobraźnią.
Jeśli dokonaliśmy już wyboru karki noworocznej, warto zadbać o to, aby była ona oryginalna. Wyjątkowa i niepowtarzalna e-kartka z całą pewnością sprawi radość osobie, do której jest adresowana.
Serwisy internetowe, za których pomocą można przygotować wirtualne kartki, umożliwiają dopełnienie wybranego szablonu zabawnym wierszykiem lub bardziej poważnymi życzeniami noworocznymi. Wykorzystując dostępne elementy graficzne i tekstowe bez problemu można stworzyć niepowtarzalną kartkę noworoczną, zapisać ją na dysku i wysłać do adresata.

Kartki elektroniczne a odbiorca

Ilość i różnorodność wirtualnych kartek sylwestrowych, które oferują serwisy internetowe, jest ogromna, dzięki czemu znalezienie optymalnego rozwiązania - z założenia - nie powinno stanowić problemu. Wśród propozycji znaleźć można odpowiedniki tradycyjnych kartek papierowych, na których pojawiają się klasyczne symbole świąteczne, sylwestrowe i noworoczne, nie brak także zabawnych e-kartek, wywołujących nierzadko salwy zdrowego śmiechu.
W tym momencie pojawia się pytanie, które zadaje sobie wiele osób - czym kierować się wybierając kartkę? Niepodważalny jest fakt, że wybór powinien być przemyślany, a karta dostosowana do gustu adresata oraz relacji łączących daną osobą z nadawcą. Wbrew pozorom wiek odbiorcy jest w tym przypadku kwestią drugoplanową - rzeczywistość dowodzi, że wiele osobom w słusznym wieku sprawiają radość śmieszne kartki noworoczne na FB, dopełnione, nota bene, równie zabawnymi życzeniami lub noworocznym wierszykiem. Dla porównania, e-kartka noworoczna adresowana dla szefa powinna być stosunkowo poważna, co nie oznacza, że musi być nudna. W tej sytuacji bezpieczniej jest unikać propozycji śmiesznych, nawet w sytuacji, gdy adresat z natury jest osobą pogodą, żartobliwą i otwartą.

Do wielu czy indywidualnie?

Przygotowaną e-kartkę można zapisać na dysku, wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub portali społecznościowych. Rozwiązania informatyczne stwarzają możliwość wysłania kartki z noworocznymi życzeniami do jednego lub wielu odbiorców.
Z całą pewnością "hurtowe" przekazywanie życzeń jest zdecydowanie wygodniejsze i mniej czasochłonne, poza tym istnieje możliwość ukrycia adresów emeilowych, dzięki czemu adresaci nie będą informowani o tym, że konkretna e-kartka na Nowy Rok trafiła również do innych osób.
Warto jednak pamiętać, że życzenia na Nowy Rok powinny być przede wszystkim szczere i płynące z serca, również ważna jest oryginalność estetyczna i niepowtarzalność kartki, dlatego też zdecydowanie lepiej przeznaczyć nieco więcej czasu na przygotowanie e-kartek noworocznych i spersonalizować z uwzględnieniem charakteru i gustu odbiorcy. Alternatywą jest w tym przypadku stworzenie stworzenie kilku lub kilkunastu e-kartek, adresowanych do określonych grup odbiorców : np. na podstawie relacji łączących obydwie strony. E-kartkę mogą stworzyć i wysłać także właściciele smartfonów w tym celu konieczne jest pobranie aplikacji, która umożliwi przygotowanie i wysłanie wirtualnych kartek w postaci wiadomości graficznej MMS, emeila lub za pośrednictwem portali społecznościowych.
Kartki online: 54
All online: 322
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0055s, odsłon: , 17:19:36