REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka urodzinowa z balonikami

Pamiętam o Tobie
REKLAMA

Kartka urodzinowa dla dzieci

Wiązanka z balonów

Kartka serce kocham Cię

Urodzinowa kartka z dziecmi
REKLAMA

Czerwone serca

Wiosna w sercu

Różowe tulipany

Kartka trzy babeczki

Kartka z zakochanym pieskiem

Urodzinowe koty

Różowa kartka z trzema różami

Kartka z prezentami

Kartka torcik urodzinowy

Kartka dla babci
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 15, wczoraj: 872, tydzień: 2940, miesiąc: 11,345, wszystkich: 592,719
ANIU

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Dużo zdrowia,szczęścia, pomyślności
i spełnienia wszystkich marzeń!
Radości i życia pełnego wrażeń
Życzy rodzinka Bernatów

Sylwia Mariusz i Nikolcia
Siostra!!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Dużo słońca, uśmiechu na twarzy,
wielu niezapomnianych i radosnych chwil,
Spełnienia marzeń, nawet tych najbardziej zwariowanych, i tego wszystkiego o czym sobie jeszcze marzysz aby się spełniło.

Dla Siostry najserdeczniejsze życzenia przesyła brat Adam
Dzisiaj Polecamy
02.06.2020

Chłodnik Litewski
6.00 zł

Pomidorowa z makaronem
5.50 zł

Klops wieprzowy w sosie
Ziemniaki,Surówka
14.90 zł

Dorsz z patelni,Ziemniaki,Surówka
16.90 zł

Wątróbka drobiowa z cebulką
Ziemniaki,Surówka
14.90 zł

Devolaille,Ziemniaki,Surówka
16.50 zł

Kotlet schabowy
Ziemniaki,Surówka
14.90 zl

Makaron z kurczakiem i pieczarkami
Sos serowy
15.90 zł

Kotleciki Wieprzowe
W Sosie Borowikowym
Ziemniaki,Surówka
16.50 zł

Kotlet drobiowy
Ziemniaki,Surówka
15.50 zł
Życzenia urodzinowe dla męża Tomeczka:)

Mój Kochany, czegóż Ci życzyć w dniu tak wyjątkowym? Może więcej wolnego czasu, który spędzimy razem. I jeszcze- dużo zdrowia by wszystkie boleści Cię opuściły i radości w życiu każdego dnia z małych rzeczy.
Czasem jesteś moim przyjacielem, czasem kochankiem a czasem wkurzasz mnie strasznie , ale moje życie bez Ciebie nie było by tak piękne:-).
Jestem z Ciebie dumna i kocham Cię bardzo
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze można dostać w życiu.
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 55
All online: 410
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0202s, odsłon: , 07:44:51