REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka torcik urodzinowy

Różowe tulipany
REKLAMA

Karka z różami

Najlepszego

Różowa kartka z trzema różami

Kartka z kwiatkami
REKLAMA

Urodzinowe koty

Kartka urodzinowy kociak

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka Happy Birthday

Kartka dla babci

Kartka z tortem urodzinowym

Kartka trzy babeczki

Wiązanka z balonów

Kartka serce kocham Cię

Pamiętam o Tobie
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 179, wczoraj: 191, tydzień: 1447, miesiąc: 8,227, wszystkich: 543,517
Kocham Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do kochania Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Kocham Cię za to, że jesteś typowa, zwyczajna, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu,chcesz dalej być ze mną, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedyna w swoim rodzaju, doskonale doskonała, niesamowita jesteś Moja. Kocham Cię za to, że chcesz mnie poznawać od nowa, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Kocham Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę kochał Cię coraz bardziej. Kocham Cię za to, że nie chce już przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej niż powinienem. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.
KOCHAM CIĘ KOCHANIE
NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE!!!
ZAPROSZENIE


Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Sulinowo serdecznie zaprasza wszystkie Panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet, które odbędzie się w dniu 8 marca 2020r. o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej, koszt około 25zł.

23 maja 2020 r. zostanie zorganizowany wyjazd do Wrocławia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z Sołtysem do dnia 2 marca 2020 r.
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się.
Sto lat!

Życzą Borysy z Osówka :*
Bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za życzenia urodzinowe,te złożone osobiście,telefonicznie i napisane na FB !!! :* ...a facebookowi dziękuję za pamięć... :P Jesteście kochani :*
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 43
All online: 192
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0029s, odsłon: , 21:37:15