REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka z kwiatkami

Różowa kartka z trzema różami
REKLAMA

Różowe tulipany

Wiązanka z balonów

Karka z różami

Kartka urodzinowa z balonikami
REKLAMA

Pamiętam o Tobie

Kartka Happy Birthday

Kartka torcik urodzinowy

Kartka urodzinowa kwiaty

Kartka dla babci

Wesoły koń

Urodzinowe koty

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka obrączki ślubne

Wiosenna miłość
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 167, wczoraj: 270, tydzień: 1861, miesiąc: 9,250, wszystkich: 602,226
Kochana Inez!!!
Z okazji 18 urodzin życzę Ci, aby ten nowy okres w Twoim życiu, który właśnie się rozpoczął, zapisał się na kartach historii, jako okres wszelkiego szczęścia i radości.
Abyś z każdym nowym dniem podejmowała takie decyzje, które doprowadzą Cię do wymarzonego celu.
Abyś nie straciła pogody ducha i wiary we własne możliwości.
Abyś obdarzyła swą miłością kogoś, kto na nią naprawdę zasługuje.
Abyś nigdy nie cierpiała z powodu braku prawdziwych przyjaciół.
Abyś potrafiła dostrzec małe radości, które w rzeczywistości są perełkami życia.
Abyś małymi kroczkami spełniała swe marzenia.
Aby Twe życie było tylko usłane różami, a kłopoty znikały wraz z zachodzącym słońcem.
I pamiętaj, że 18 lat ma się tylko raz w życiu!

Życzenia wszystkiego najlepszego przesyła chrzestna Marzena z mężem Zbigniewem
W dniu urodzin przyjmij z serca płynące życzenia: samych radosnych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń i nieustającej wiary w drugiego człowieka.
100 lat Pani DANUSIU

Życzy KASIA I PAWEŁ Z MIŁOSZKIEM
Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony.W tym dniu pięknym i wspaniałym
życzymy Ci serduszkiem całym
aby wszystko się spełniło
czego pragniesz, o czym marzysz.
Aby słońce ci świeciło
w oczach, sercu i na twarzy.
Sukcesów w życiu,
ciepła w miłości
a także jak najwięcej radości
z wszystkich chwil Twojej młodości.
Życzymy Ci, jak w bajce dobra wróżka
by spełniły się marzenia z samego końca Twojego serduszka.
A na koniec na mocy słów, z serc naszych płynących, życzymy Ci najgoręcej, jak potrafimy, byś w bezdusznym tłumie znalazła serce, które naprawdę Cię zrozumie i pokocha taką, jaką Jesteś... wyjątkową i wspaniałą, naszą dziecinką kochaną.

Życzą Babcia Irena i Dziadek Władek
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 62
All online: 212
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0027s, odsłon: , 18:38:42