REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Karka z różami

Różowe tulipany
REKLAMA

Kartka torcik urodzinowy

Różowa kartka z trzema różami

Kartka Happy Birthday

Wiązanka z balonów
REKLAMA

Urodzinowe koty

Kartka z kwiatkami

Najlepszego

Kartka dla babci

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka serce kocham Cię

Kartka tort ze świeczką

Kartka pluszowe serca

Kartka urodzinowa z balonikami

Kartka z tortem urodzinowym
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 74, wczoraj: 208, tydzień: 1404, miesiąc: 8,140, wszystkich: 543,043
Tyle wiedzy, doświadczenia,
Młody rzadko to docenia,
Tyle miejsc, tyle wrażeń
I spełnionych Twoich marzeń.
Ale to nie koniec przecież,
Jesteś teraz w wieku kwiecie,
Bądź więc sobą, wciąż niezmiennie
I uśmiechaj się codziennie!

Z okazji 57-ych urodzin życzymy Ci byś dalej chciała, mogła i miała !
Spełnienia marzeń!
Patrycja, Michał i Kornelka
Marzenie moje :* Serce Najdroższe :* Miłości moja jedyna:*Kocham Cię bardzo :* mocniej jak wczoraj słabiej jak jutro lecz nie o tym ten morał :* o tym jak Serce me Ci oddałem :* jak mocno sie w Tobie zakochałem :* Kochać Cię bede mocno i zawsze bo jesteś mym szczęściem mym sensu obrazem :* a ja Ci oddany Sercem całym pisze ja o to ze tego wyrazy :* i szeptać jak bardzo Cię Kocham obiecuje zawsze i we dnie i w nocy póki nie zasnę :*
Skarbeczku najdroższy :*
Kocham Cię Najmocniej na Świecie :*
Z okazji urodzin życzymy Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzymy Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń ;)
Życzą NDG ;)
Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń ;)
Życzą NDG ;)
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 98
All online: 367
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0033s, odsłon: , 12:38:15