REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka urodzinowa z balonikami

Pamiętam o Tobie
REKLAMA

Różowe tulipany

Kartka z kwiatkami

Kartka dla babci

Kartka torcik urodzinowy
REKLAMA

Kartka z zakochanym pieskiem

Kartka urodzinowa dla dzieci

Różowa kartka z trzema różami

Wiązanka z balonów

Urodzinowe koty

Kartka trzy babeczki

Kartka serce kocham Cię

Karka z różami

Kartka dla ukochanej

Kwiaty dla Ciebie
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 431, wczoraj: 315, tydzień: 4170, miesiąc: 10,823, wszystkich: 591,675
Drodzy Uczniowie,
z okazji Waszego Święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju pasji i zainteresowań oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu każdego dnia. Niech życie płynie w szczęściu, a codzienność zaskakuje kolorowymi niespodziankami napełniającymi optymizmem i radością.

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy SP nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie
Dzień Dziecka to wspaniałe święto.
Życzę Wam wiele radości, uśmiechu
i beztroskiego dzieciństwa.
Niech optymizm i wytrwałość towarzyszą Wam
w zdobywaniu wiedzy
w trudnych warunkach zdalnej nauki.
Fascynujcie się nowymi
technologiami informatycznymi
i cieszcie się zdobywanymi umiejętnościami.
Życzę Wam, abyście byli zawsze przepełnieni szczęściem i miłością
oraz spełniali najśmielsze marzenia.
Z serdecznymi życzeniami
Dyrektor szkoły
Bogumiła Kukiełka
Kochane moje dzieci. Mariusz,Łukasz,Mateusz,Beata,Ola

Z okazji Dnia Dziecka z całego serca życzę spełnienia marzeń oraz niezawodnego zdrowia,które pozwoli Wam przejść przez całe Wasze życie w radości i szczęściu.Życzę Wam nieustającego pasma sukcesów,a także umiejętności sprostania wszystkim stawianym Wam wymaganiom.Życzy kochająca bardzo Was mama
Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia,
lecz w rytmie tym przesyłam myśl
niech spełnią się Twoje marzenia:
te duże - większe, te małe - mniejsze
i te wyśnione, te najpiękniejsze
a w sercu Twym niech gości
wiele szczęścia i radości.
Gosia, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!

Życzy Monia :*
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 73
All online: 563
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.003s, odsłon: , 21:36:01