Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Karka z różami
REKLAMA

Kartka z kwiatkami

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Różowa kartka z trzema różami

personalizowana kartka urodzinowa
REKLAMA

Kartka dla babci

Zdrowia szczęścia powodzenia

Spełniania marzeń

Z okazji imienin życzę Ci

Personalizowania kartka urodzinowa

Z okazji urodzin

Kartka torcik urodzinowy

Fajna kartka imieninowa

Ślubna kartka - samochód

Wszystkich marzeń spełnienia
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 252, wczoraj: 252, tydzień: 1908, miesiąc: 8,690, wszystkich: 758,634
Natalia
moja kochana

Dziś 50 kończysz lat
lecz przed Tobą cały świat!
Nie żałuj tego, co minęło,
ciesz z tego,co w życiu się osiągnęło!
Zawsze dąż do wytyczonego celu,
mimo,iż zazdrości Ci wielu!
Otaczaj się przyjaciółmi swymi,
raduj momentami tymi,
które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają!
Serce Twe niech zawsze tak czyste będzie,
a dobrych ludzi znajdziesz wszędzie!
Wszystkiego naj życzą
Monika z Andrzejem i Tomusiem
buziaczki i całuski...
Grzegorzowi w dniu urodzin Zdrowia szczęścia powodzenia życzy Martyna, 17 maja 2021Dziękuje Ci skarbie za to, że wytrzymujesz ze mną tyle, za to ile poświęcasz mi czasu. Dziękuje za każdy Twój uśmiech, dotyk, gest, pocałunek. Za każde wtulenie się we mnie gdy na Twojej twarzy widać pełnie szczęścia. Ty mówisz mi, że to ja jestem wyjątkowa. To co ja mam powiedzieć o Tobie. Jesteś osobą której szukałam, którą chciałam poznać i poznawać chcę dalej i tak w nieskończoność. Tak tego naprawdę chce. Mimo, że nie da się opisać tego wszystkiego to oboje to czujemy. Jesteś światłem które mnie prowadzi do miejsca gdzie znajdę ukojenie. Jesteś siłą która sprawia, że wciąż ide. Chciałbym aby takich dni jak ostatnio było więcej i więcej. Wiem doskonale, że tak się nie da, ale marzyć zawsze można, bo ponoć wszystko jest do spełnienia. A razem? Razem zawsze łatwiej i marzyć i żyć. Jesteś idealnym dopełnieniem mojej osoby i nie oddam Cię nikomu. Przy Tobie czuje spełnienie, szczęście jakie nigdy wcześniej mnie nie spotkało, radość i tą ogromną, nieopisaną miłość, którą mnie darzysz. I tak mi z tym dobrze. Dla mnie więcej już się nie liczy. Nic mi więcej nie potrzeba. Ja po prostu chce tylko Ciebie, potrzębuje tylko Ciebie.

Wszystkiego Najlepszego Skarbie
Twoja DOROTA
Tomku
Wszystkiego najlepszego!!!
Z okazji 40 urodzin!

Żeby się żyło!
Żeby się wiodło!
Żeby się chciało!
Żeby się mogło ; )

Zdrówka, szczęścia i radości

100 lat!!

Bo podobno najtrudniejsze w życiu mężczyzny jest pierwsze 40 lat dzieciństwa

Życzą Piotr i Basia z dziećmi
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 186
All online: 668
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0038s, odsłon: , 22:32:34