REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka torcik urodzinowy

Różowe tulipany
REKLAMA

Karka z różami

Najlepszego

Różowa kartka z trzema różami

Kartka z kwiatkami
REKLAMA

Urodzinowe koty

Kartka Happy Birthday

Kartka urodzinowa, niebieska

Kartka urodzinowy kociak

Kartka dla babci

Kartka trzy babeczki

Kartka z tortem urodzinowym

Wiązanka z balonów

Kartka z zakochanym pieskiem

Kartka serce kocham Cię
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 4, wczoraj: 216, tydzień: 1241, miesiąc: 8,073, wszystkich: 543,558
Kochanej Żonie w dniu urodzin życzę,wiele szczęścia i radości,uśmiechu na twarzy każdego dnia uczucia niegasnącego między nami oraz wielkiej miłości. Niech twe marzenia kochanie spełniają się wszystkie.
Pamiętaj też iż Kocham Cię nad życie swoje i oddaje Tobie wszystko co moje!
Kochający mąż Damian.
W Dniu Twojego Święta kochana Siostrzyczko, życzę Ci wraz z Mężem i Synusiem wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrówka i samych pogodnych dni. Zawsze uśmiechu na buzi,szczęścia na codzień i czerpania życia całymi garściami.Sanderko Sto lat!Sto lat!!!Gdy byliśmy blisko siebie,
popatrzyłem raz na ciebie.
Zobaczyłam Twoją twarz
i że śliczne oczy masz.
Pokochałem usta Twe,
chciałem aby były me.
Gdy spojrzałem jeszcze raz,
chciałem patrzeć cały czas.
Choć te chwile krótko trwały,
spodobałaś mi się cała.
Wszystko w Tobie fajne jest,
każdy uśmiech, każdy gest.
Za ten wiersz nie gniewaj się
ja po prostu Kocham Cię!
Kocham Cię moja Żonko Sylwio
Tęsknię i pragnę cie
TOMEK
Poranne serduszko
Na dzień dobry
Dla Ciebie
Ode mnie

...
I tak sobie teraz pomyślałem
Że w tej karteczce jest coś więcej
Są tu chwile spędzone na myśleniu o Tobie...
Nadzieja, że jak dojdzie, zrobi Ci sie miło
I się uśmiechniesz...
Moja tęsknota...
I chęć wyszeptania Ci do uszka paru słów...
a potem delikatnego muśnięcia go moimi wargami...
Są jeszcze...
... Ale o tym może kiedy indziej
Bo teraz chyba wszystko to na
takiej małej karteczce sie nie zmieści...
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 81
All online: 232
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0028s, odsłon: , 04:15:20