REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

personalizowana kartka urodzinowa

Fajna kartka imieninowa
REKLAMA

Personalizowania kartka urodzinowa

Kartka bukiet kwiatów dla mamy

Klasyczna kartka urodzinowa

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
REKLAMA

Kartka urodzinowa do uzupełnienia

Kocham Cię każdego dnia

Kartka imieninowa retro

Urodzinowa kartka

Ślubna kartka - samochód

Kartka na dobranoc
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 276, wczoraj: 220, tydzień: 1539, miesiąc: 6,745, wszystkich: 449,191
Wszystko, co tylko radością zwie się,
niechaj Ci Anioł na skrzydłach niesie,
los niech Ci spełnia każde żądanie,
a życie rajem niech Ci się stanie!
Nie znaj, co troska - niech wszystko zgoła
tylko Ci szczęściem świeci dokoła!
A łódź, co Cię niesie na życia fali,
niech z każdej burzy Ciebie ocali.

Wujku!

W tak pięknym dniu Twoich urodzin
życzymy Tobie sercem całym
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia i radości.
Być może masz i inne życzenia,
więc życzymy ich spełnienia.
Monika, Marek i Dawid
Aniu
My dzisiaj Cię w pracy żegnamy i życzenia wszelkiej pomyślności posyłamy. Będziemy o Tobie zawsze pamiętali i wszystkie wspólnie z Tobą spędzone chwile sobie przypominali. Zanim rozejdziemy się w swoje strony, wiedz, iż zawsze będziesz dla nas niezastąpiona. Powodzenia w kolejnych etapach swojej zawodowej drogi życzą koleżanki i koledzy z pracy .. :-)
Tczów 24.05.2019r
Mamo Dziękuję, że znosiłaś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłaś coś z niczego,
że dawałaś, mając puste kieszenie,
że kochałaś, gdy kochać mnie się nie dało,
że zarabiałaś pieniądze, aby mnie wychować,
że robiłaś rzeczy niemożliwe z uśmiechem,
zawsze pomożesz,gdy Cię potrzebujemy.

Ewa Łukasz i Ula
W dniu 31.05.2018 r. (piątek) organizowana jest wycieczka do ZOO – Zamość dla dzieci z „zerówki” i klasy I.
Program wycieczki :
Dwugodzinne zajęcia edukacyjne „Poznaj gada z dobrej strony” , zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego z przewodnikiem, zabawy na Placu Zabaw.
Wizyta w McDonald’s.
Koszt za osobę 60zł. Wyjazd ok. godz. 8.30 a planowany powrót ok. godz. 18.00.
P.S Na terenie Zoo znajdują się PUNKTY Z PAMIĄTKAMI, WATĄ CUKROWĄ , NAPOJAMI i LODAMI, więc prosimy pomyśleć o ewentualnym kieszonkowym.
ZAPRASZAMY!!!
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 91
All online: 493
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0025s, odsłon: , 22:04:47