REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Kartka obrączki ślubne

Kartka torcik urodzinowy
REKLAMA

Różowa kartka z trzema różami

Wiązanka z balonów

Urodzinowe koty

Kartka z zakochanym pieskiem
REKLAMA

Kartka Happy Birthday

Kartka z podarkami urodzinowymi

Kartka tort urodzinowy

Kartka pluszowe serca

Karka z różami

Kartka z kwiatkami

Kartka dla babci

Obrączki

Zaproszenie na ślub

Kartka ślubna
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 4, wczoraj: 176, tydzień: 1051, miesiąc: 6,700, wszystkich: 611,749
Zaproszenie do hotelu Atut **** Spa w Licheniu Starym

Pobyt dla 2 osób w terminie 28-30.08.2020r.


Zaproszenie obejmuje: pełne wyżywienie w luksusowej restauracji hotelowej w postaci śniadania (z możliwością podania do pokoju) oraz obiadokolacji , dostęp do basenu z masażerami, sauna, jacuzzi, tężnia, siłownia ,sala fitness oraz szereg zabiegów odnowy biologicznej.

Proszę nie martwić się o koszty gdyż sponsorami tego niezapomnianego pobytu są rodzice Ewa i Paweł wraz z siostrą Kasią z Przemkiem
i bratem Darkiem z Olą .


Życzymy udanego wypoczynku.
Czekamy na Państwa przybycie w dniu 28.08.2020rok godz. 16:00
Emilko w tak uroczystym dniu Urodzin Twoich,
przyjmij tych życzeń garść z rąk moich.
Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości
oraz powodzenia w życiu i miłości!

Życzy Iwonka z Józiem :)
Kochanie...

Pomyślnego dnia , pełnego dobrych zdarzeń
Niech Twoja "wyjątkowośc" zachwyca i
zadziwia .
Dzisiaj ,Tobie, przede wszystkim niechaj słońce przyświeca , a smutki schowają się w cień.
Ja przytulam się do Ciebie...poprzez każdą myśl z Tobą związaną.
A każde moje Kocham Cię...wyslane w myślach
jest pocałunkiem zlożonym na Twoich ustach.
Te oto słowa...mówią wszystko...
"Milość mi wszystko wyjaśnila , wszystko rozwiązala,
dlatego uwielbiam Tę Milość,
gdziekolwiek by przebywała "

Zawsze dla Ciebie...i z Tobą myślami

I.S
Szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Piwa, wódki i miłości.
Miłych dni ciekawych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.

Życzy Angela :)
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 47
All online: 405
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0204s, odsłon: , 06:43:19