Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

personalizowana kartka urodzinowa

Wiązanka z balonów
REKLAMA

Kartka obrączki ślubne

Kartka z kwiatkami

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Kartka urodzinowa, niebieska
REKLAMA

Urodzinowe koty

Spełniania marzeń

Kartka z zakochanym pieskiem

Różowe tulipany

Kartka dla babci

Urodzinowa kartka

Różowa kartka z trzema różami

Wszystkich marzeń spełnienia

Fajna kartka imieninowa

Zdrowia szczęścia powodzenia
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 45, wczoraj: 280, tydzień: 1537, miesiąc: 6,511, wszystkich: 793,599
Kochany Synku!!!

W kalendarzu dzisiaj data, urodziny Dawida.

z okazji tego święta, składamy Tobie życzenia zdrowia, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń i wielu powodów do radości każdego dnia. Niech każdy moment w Twoim życiu będzie taki, jakiego pragniesz :)
Życzą rodzice.Kochamy Cię!!!
Choć dzieli wielka nas różnica
Twych doświadczonych - naszych młodych lat,
jednak zatarła się granica,
którą pokoleniom stawia świat.
Widzimy nieraz, że znużenie
na czole Twoim kładzie cienie,
a jednak zawsze masz siły,
byśmy się dobrze uczyli,
by nie był stracony czas!

Życzy cała klasa 2 TMŻ
Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.
Ale gdy razem idzie się we dwoje,
łatwo się znosi nawet ciężkie znoje.
Więc w Dniu Zaślubin, życzymy Młodej Parze,
by życie dało Jej wszystko, co dać może w darze
szczęścia, pogody, radości,
razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Życzy Aleksandra i Cezary Kasperek
Pani Barbara świętuje dzisiaj urodziny.
Czegóż można życzyć poloniście? Oczywiście zdrowia, szczęścia, pomyślności.
A poza tym miłego sprawdzania wypracowań, owocnej współpracy z dziennikiem elektronicznym, fascynacji lekturą szkolną nawet przy pięćdziesiątej odsłonie tejże.
Cierpliwości, poczucia humoru i wewnętrznej siły w przekonywaniu uczniów, że czytać należy. Pozytywnych atrakcji na każdej lekcji.
Życzę, żebyś zawsze pamiętała, że nauczyciel – polonista to najpiękniejszy zawód na świecie.
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 135
All online: 488
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0076s, odsłon: , 10:11:51