REKLAMA
Wybierz wzór kartki

Stwórz własną e-kartkę

Różowe tulipany

Mikołaj już wita
REKLAMA

Karka z różami

personalizowana kartka urodzinowa

Różowa kartka z trzema różami

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
REKLAMA

Z okazji imienin życzę Ci

Kartka z mikołajem i reniferem

Kartka dla babci

Zdrowia szczęścia powodzenia

Spełniania marzeń

Wszystkich marzeń spełnienia

Świąteczna kartka

Kartka z białą choinką

Kartka świateczna, bombki

Fajna kartka imieninowa
REKLAMA

Ostatnio stworzone
Dzisiaj: 17, wczoraj: 368, tydzień: 2537, miesiąc: 7,548, wszystkich: 810,808
Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym wszyscy powinni się odwiedzać. Z tej okazji organizujemy Spotkanie Wigilijne.
Zapraszamy serdecznie

...........................................................................
na świąteczny poczęstunek dnia 10 grudnia o godz. 8:30 do stołówki w budynku B41

Kierownictwo
Central Maintenance Unit Piła
Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym wszyscy powinni się odwiedzać. Z tej okazji organizujemy Spotkanie Wigilijne.
Zapraszamy serdecznie

...........................................................................
na świąteczny poczęstunek dnia 9 grudnia o godz. 8:30 do stołówki w budynku B41

Kierownictwo
Central Maintenance Unit Piła
Już Mikołaj grzeje sanie,czego pragniesz niech się stanie, każde z marzeń skrytych w głębi, święty Dziadek może spełnić.
Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dzieciom pięknych i radosnych chwil, dużo uśmiechu, wielu wzruszeń, wymarzonych prezentów oraz cierpliwości w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.Życzy Grono Pedagogiczne i Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Drawnie.
Porządku w życiu,
umiaru w piciu,
dobrego zdrowia,
szczęścia w miłości,
przyjaciół nowych,
snów kolorowych,
rodzinki licznej,
pociechy ślicznej,
wspaniałej pracy,
wysokiej płacy,
pomysłów wielu,
dojścia do celu,
rekordów bicia.
W dniu tak pięknym i wspaniałym,
życzę Ci serduszkiem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia i radości.
Być może masz też inne życzenia,
więc też życzę ich spełnienia!

Życzy Kamila i Paweł
Kartki elektroniczne - Jest wiele ważnych wydarzeń w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy przeżywać wspólnie z bliskimi nam osobami. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mnóstwo rodzin jest rozproszonych po całym świecie, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku warto jednak w jakiś sposób pokazać najbliższym, że pamiętamy o nich i myślami jesteśmy z nimi. Doskonałym rozwiązaniem są listy lub np. kartki bożonarodzeniowe , z życzeniami, gratulacjami czy też podziękowaniami. Nie muszą być to jednak te tradycyjne przesyłki, ale na przykład z okazji jakiegoś święta np. kartki noworoczne, które w łatwy sposób możemy stworzyć na stronie Kartki.tja.pl. Warto tam zajrzeć i sprawdzić co ciekawego znajdziemy do konkretnej okazji, którą chcielibyśmy uczcić właśnie kartką.

Na stronie głównej Kartki.tja.pl znajduje się bardzo prosty w obsłudze generator oryginalnych kartek dosłownie na każdą możliwą okazję i w dodatku bez konieczności logowania.

Czytaj więcej ...
W pierwszym kroku musimy wybrać interesujący nas wzór kartki spośród tych które są dostępne. Możemy przeglądnąć je wszystkie lub wybrać kategorie, która pasuje do okazji, na przykład "świąteczne", "imieninowe" czy "urodzinowe". Kiedy już podejmiemy decyzję, przenosimy się w dół strony, gdzie znajdziemy miejsce na wpisanie odpowiedniego tekstu na kartkę. Każda z nich zawiera już życzenia, które możemy pozostawić jedynie się podpisują lub całkowicie je edytować. Co bardzo ważne z boku mamy cały czas podgląd na wygląd kartki i na wszystkie zmiany, które wprowadzamy. Jeśli uznamy, że kartka jest gotowa wybieramy opcję jej pobranie lub też zapisania i wysłania do wybranej osoby poprzez skopiowanie odpowiedniego linka.

Bardzo przydatną opcją, dla tych osób które nie mają czasu lub po prostu nie chcą tworzyć własnej kartki, jest możliwość wybrania gotowych wzorów, również uporządkowanych według okazji. Jest ich naprawdę wiele, szczególnie tych z okazji popularnych świąt, więc z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego. Jeżeli mamy zamiar powracać na stronę kartki.tja.pl i tworzyć kolejne kartki dla naszych bliskich, warto stworzyć własne konto. Dzięki temu po zalogowaniu się znajdziemy je wszystkie w zakładce " Moje kartki" i będziemy mogli skorzystać z nich ponownie.
Kartki online: 169
All online: 562
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.012s, odsłon: , 06:51:25